Cyberpunk 2077 - wersja next-genowa dopiero w drugiej połowie roku, fabularne DLC później

Nowy plan rozwoju gry.

  • Cyberpunk 2077 otrzyma upgrade do wersji next-genowej jesienią
  • Fabularne dodatki mogą ukazać się dopiero w 2022 roku

Deweloperzy z CD Projekt Red podzielili się z fanami nowym, zaktualizowanym planem naprawy i rozwoju Cyberpunka 2077. Wynika z niego, że next-genowa, darmowa aktualizacja gry ukaże się w drugiej połowie roku.

Na udostępnionej grafice zabrakło fabularnych DLC, co może oznaczać, że pierwszy duży dodatek ukaże się w 2022 roku.

cyberpunk_2077_wersja_next_gen_jesien_2021
Nowy plan rozwoju

Do tej pory twórcy skupiali się na tak zwanych hot-fixach, czyli mniejszych łatkach, poprawiających najważniejsze błędy. Większe patche mają zostać zaimplementowane w ciągu najbliższych tygodni.

Szczegóły na temat wersji dedykowanej PS5 i Xbox Series X/S nie są jeszcze znane. Prawdopodobnie możemy spodziewać się ray tracingu i rozdzielczości 4K.

Późną wiosną lub latem deweloperzy, zgodnie z zapowiedziami, udostępnią pierwsze darmowe DLC. Nie podano konkretnych informacji, ale prawdopodobnie otrzymamy dodatkowe samochody czy rodzaje broni.

CD Projekt Red opublikował też wideo, w którym Marcin Iwiński przeprasza za premierowy stan Cyberpunka 2077 i opowiada o wyzwaniach, które towarzyszyły pracy nad grą.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami