Cyberpunk 2077 - Podejrzenie cyberpsychozy: zlecenia Reginy

Walki z zainfekowanymi.

W pierwszych godzinach gry skontaktuje się z tobą Regina - fixerka zlecająca różne kontrakty. Poleci, być miał oko na przypadki cyberpsychozy, czyli tajemniczej choroby czy infekcji cyberwirusem, która dotyka ludzi z wieloma wszczepami i modyfikacjami.

Od tej pory w różnych miejscach w mieście, w niektórych punktach oznaczonych pytajnikami na mapie, natkniesz się właśnie na zlecenia Podejrzenia cyberpsychozy. Każde z nich polega mniej więcej na tym samym - musisz pokonać chorego.

Kiedy zbliżysz się do miejsca zlecenia, zobaczysz odpowiedni komunikat i opis zadania (1).

cyberpsycho1

Cel zazwyczaj nie widzi cię na początku, gdy wchodzisz na oznaczony obszar, możesz więc to wykorzystać to zadania pierwszego ciosu czy strzału z ukrycia. Wróg szybko jednak zdaje sobie sprawę z twojej obecności.

Cierpiący na cyberpsychozę są agresywni i szybcy. Wykonują błyskawiczne uniki, najczęściej walczą głównie w zwarciu - najlepsze bronie do walki z nimi to strzelby i broń biała. Podczas walki zawsze widzisz na górze ekranu ich pasek zdrowia (2).

cyberpsycho2

Gdy pokonasz takiego przeciwnika, zawsze będzie on leżeć na ziemi jeszcze żywy. Nie dobijaj tych wrogów, jeśli chcesz, by Regina była w pełni zadowolona. Możesz jednak zabić pokonanych, ale nie ma to sensu, bo loot i tak z nich zabierzesz.

Po walce zawsze musisz jeszcze znaleźć wskazówkę, która wyjaśni nieco historię danej osoby. To zazwyczaj drzazga czy tablet z zapisem informacji (3).

cyberpsycho3

Po wszystkim musisz jeszcze wysłać wiadomość do Reginy. Wejdź do menu głównego i do Wiadomości. Tam wybierz Reginę i zaznaczoną na niebiesko odpowiedź do wysłania (4).

cyberpsycho4

Misja zazwyczaj kończy się po wysłaniu odpowiedzi lub po opuszczeniu obszaru walki.

Następnie: Cyberpunk 2077 - Kontrakt: Kobieta z La Manchy

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami