Skip to main content

Cyberpunk 2077 - Kontrakt: Kobieta z La Manchy

Gdzie znaleźć policjantkę.

Po misji Prezent od T-Bug niedaleko możesz wykonać pierwszy kontrakt od Reginy, która powinna zadzwonić do ciebie do tej pory. Jeśli nie - zrobi to, gdy zbliżysz się do miejsca docelowego.

Przedostań się na bazar i zejdź między stoiska (1).

Na minimapie zauważysz jedną osobę oznaczoną zieloną ikonką (2). Podejdź do niej. Porozmawiaj z mężczyzną - pokaż mu zdjęcie Anny. Potem zapłać mu, albo zastrasz (dostępne tylko dla Punka), a wyjawi ci informacje.

Skieruje cię do motelu dosłownie obok. Wejdź do środka i zhakuj terminal obok drzwi (3), by je otworzyć. Wejdź po schodach na ostatnie piętro i otwórz drzwi. By to zrobić, musisz mieć rozwinięte zdolności techniczne (4).


Jeśli nie masz wystarczająco wysokich zdolności technicznych, zejdź piętro niżej. Tam mieszkanie (5) jest otwarte. Przejdź na balkon i wejdź po wentylacji na balkon mieszkania Anny - drzwi balkonowe będą otwarte.


Kiedy wejdziesz do mieszkania Anny, stań w miejscu i nie prowokuj jej. Rozmowę można poprowadzić spokojnie i przekonać rozmówczynię, żeby odpuściła i uciekła (może się okazać, że do tego rozwiązania niezbędna jest przeszłość nomady). Jeśli nie chcesz doprowadzić do walki, nie ruszaj się, gdy w ciebie celuje.

Uwaga - możesz też powiedzieć kobiecie, że zlecenie zostało wystawione przez jej przełożonych (w trakcie rozmowy powiedz, że chcesz ją ostrzec). Dzięki temu Anna opuści mieszkanie i zemści się, samemu przy tym ginąc.

Oczywiście możesz też na początku powiedzieć, że po nią przyszedłeś i zacząć walkę, ale Regina doceni, jeśli pomożesz byłej policjantce. Po załatwieniu sprawy musisz opuścić teren bazaru, by zakończyć kontrakt.

Następnie: Cyberpunk 2077 - Kontrakt: Zlecenie na potwora, Jotaro

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Cyberpunk 2077 - Podejrzenie cyberpsychozy: zlecenia Reginy

Zobacz także