Watch Dogs Legion - najlepsi agenci, kogo rekrutować

Jakie postacie dodawać do drużyny.

W Watch Dogs Legion są miliony postaci, więc możesz nie mieć pewności, kogo warto rekrutować. Na tej stronie przedstawiamy listę najlepszych agentów i najbardziej wartościowych cech czy umiejętności, którymi dysponują.

Na początek drobna porada: po kilku godzinach gry, kiedy masz już w drużynie sporo osób, staraj się nie rekrutować agentów, którzy dysponują tylko jedną lub dwiema cechami. Usuwaj też z drużyny takie osoby, a szukaj wyspecjalizowanych w konkretnych dziedzinach jednostek. Wyjątkiem jest oczywiście tryb permanentnej śmierci - w tym przypadku potrzebujesz wielu agentów w drużynie.

Oto typy agentów, których warto mieć w zespole:

  • Pracownik budowlany

Zapewne masz go w drużynie, jako że jego rekrutacji wymaga misja główna, jednak radzimy dodać do zespołu jeszcze jednego pracownika budowlanego.

watch_dogs_legion_najlepsi_agenci_1

W przypadku, gdy pierwszy trafi do szpitala lub aresztu, wciąż będziesz mógł korzystać z jego mocnych zdolności, przede wszystkim możliwości przyzwania drona użytkowego, który pozwala dostać się na dachy budynków.

Ten agent dysponuje też mundurem i bronią do walki wręcz.

  • Ekspert ds. dronów

Jeden z najprzydatniejszych rodzajów agentów w Watch Dogs Legion, ze względu na dwie bardzo mocne zdolności.

watch_dogs_legion_najlepsi_agenci_2

Pierwszą z nich jest możliwość przyzwania drona elektrycznego. Możesz przejąć nad nim kontrolę i porazić dosłownie wszystkich strażników w obszarze zastrzeżonym, całkowicie eliminując ich z walki. Po prostu nie pozwól, by ktoś dostrzegł drona.

Ekspert ds. dronów może też na pewien czas sprawić, że wrogi dron staje się sojusznikiem i atakuje przeciwników. Pozwala to nie tylko odwrócić uwagę od postaci, ale też łatwiej wygrywać strzelaniny.

  • Pracownik Albionu

Nieoceniona pomoc w lokacjach pod nadzorem organizacji Albion. Dzięki umundurowanemu dostępowi możesz je eksplorować bez walki i skradania - uważaj tylko, żeby nikt cię nie rozpoznał.

watch_dogs_legion_najlepsi_agenci_3

Pracownik Albionu ma też na wyposażeniu broń do walki wręcz i pistolet na ostrą amunicję.

  • Ratownik medyczny lub osoba z umiejętnością Triaż

Głównym atutem pracownika medycznego jest umiejętność Triaż, która pozwala na okazjonalne szybsze wyjście rannego agenta ze szpitala. Skup się więc na poszukiwaniu osoby dysponującą właśnie tą cechą.

watch_dogs_legion_najlepsi_agenci_4

Jeżeli będzie to ratownik medyczny, dodatkowo otrzymasz też umundurowany dostęp do placówek medycznych, co jest niezłym bonusem.

  • Prawnik lub osoba z umiejętnością Wykup

Kolejna przydatna umiejętność, która pozwala na okazjonalne wypuszczenie agenta z aresztu.

watch_dogs_legion_najlepsi_agenci_5

Działanie Triażu i Wykupu opisujemy na stronie o areszcie i szpitalu.

  • Prestidigitator

Prestidigitator to po prostu hipnotyzer, który dzięki swojemu gadżetowi sprawia, że wybrany wróg na krótką chwilę staje się lojalny i atakuje swoich pobratymców.

watch_dogs_legion_najlepsi_agenci_6

Polecane szczególnie osobom, które nie przepadają za walką w Watch Dogs Legion.

  • Przywódca protestujących

Dzięki swojemu megafonowi, przywódca protestujących w jednej chwili czyni grupę przechodniów lojalnymi i sprawia, że postacie podążają za bohaterem, a w trakcie walki atakują wrogów.

watch_dogs_legion_najlepsi_agenci_7

Zebranie kilku sojuszników „z ulicy”, a potem wtargnięcie z nimi na obszar zastrzeżony to świetny sposób na wywołanie zamieszania.

  • Płatny zabójca

Postać ofensywna, dysponująca dwiema broniami z ostrą amunicją i niezastąpiona w strzelaninach. Interesujące są jednak jego dodatkowe cechy, które losuje gra.

watch_dogs_legion_najlepsi_agenci_8

Poszukuj szczególnie bezcennej zdolności o nazwie Gunkata, która pozwala powalić wroga pojedynczym ciosem bronią, a także Przewrót bojowy, dzięki któremu nie tylko wykonujesz efektowny unik, ale i przeładowujesz broń.

Następnie: Watch Dogs Legion - rozwój postaci, punkty technologii

Spis treści: Watch Dogs Legion - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Watch Dogs Legion - czerwona łapka: jak rekrutować policję, wojsko, Albion

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami