Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Watch Dogs Legion - areszt, szpital: jak przyspieszyć

Czy można wydostać agenta szybciej?

Wszyscy twoi agenci w Watch Dogs Legion mogą zostać schwytani przez Albion lub krytycznie ranni. W pierwszym przypadku kończy się to pobytem w areszcie, a w drugim postać trafia do szpitala.

Pojmanie przez Albion następuje w momencie, w którym agent zostanie powalony przez funkcjonariuszy tej organizacji. Pobyt w szpitalu to wynik utraty wytrzymałości („życia”) w każdy inny sposób - np. przez spadnięcie z wysokości.

Kiedy agent jest w areszcie lub szpitalu, nie jest dostępny przez pewien czas. Ten czas widzisz w zakładce Drużyna:

Aby ponownie zagrać taką postacią, musisz odczekać podany czas, jednak jest sposób, by go skrócić. Wystarczy mieć w drużynie agentów z odpowiednimi umiejętnościami pasywnymi.

  • Krótszy czas w areszcie - umiejętność Wykup (1)
  • Krótszy czas w szpitalu - umiejętność Triaż (2)

Zarówno Wykup, jak i Triaż sprawiają, że postać dysponująca tymi umiejętnościami co pewien czas automatycznie wypuszcza raną lub aresztowaną osobę. Zdolność jest pasywna i aktywuje się sama - nie masz na nią wpływu.

Dobra wiadomość jest taka, że nie musisz kierować bohaterami z umiejętnościami Wykup lub Triaż, aby te zdolności działały. Wystarczy, że masz ich w drużynie.

Jeżeli dzięki zdolnościom Wykup i Triaż któraś z twoich postaci zostanie wcześniej wypuszczona, zobaczysz powiadomienie na ekranie (3).

Używaj więc profilowania, aby szukać na ulicach Londynu postaci z tymi zdolnościami, a następnie zrekrutuj ich. Wystarczy, że znajdą się w twoim zespole.

Następnie: Watch Dogs Legion - garaż, jak zachować samochód

Spis treści: Watch Dogs Legion - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Watch Dogs Legion - zmiana gadżetu i zdolności, edycja broni

O autorze

Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Komentarze