Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Watch Dogs Legion - jak wejść na dach i dostać się wyżej

Wszystkie metody.

Aby wykonać niektóre misje lub zrealizować zadania poboczne w Watch Dogs Legion, należy dostać się do wysokich miejsc, np. na dachy budynków. Na tej stronie podpowiemy ci, jak to zrobić.

Oprócz skorzystania ze schodów w budynku - jeśli jest taka możliwość - istnieją trzy sposoby na dostanie się do wysoko położonych miejsc:

  • Skorzystanie z podnośnika
  • Skorzystanie z windy
  • Lot dronem użytkowym

Pierwsze dwa sposoby są bardzo podobne, ale nie zawsze możliwe. Rozejrzyj się dookoła budynku i wykonaj skan w poszukiwaniu podnośników (1) i wind zewnętrznych (2).

Jako członek DedSecu możesz je swobodnie kontrolować. Czasami konieczne będzie sprowadzenie ich do poziomu ziemi, by na nie wejść.

Trzeci sposób jest niezawodny i zdecydowanie polecamy z niego korzystać. Wymaga on jednak zdobycia lub przyzwania drona użytkowego (3), stworzonego do przenoszenia dużych ciężarów.

Drona może wezwać agent, który jest pracownikiem budowy (4). Wystarczy przywołać menu ekwipunku (strzałka w górę lub w dół na padzie, X na klawiaturze) i tam wybrać drona. Alternatywnym sposobem jest skorzystanie ze specjalnych platform (5) przeznaczonych dla tych urządzeń.

Po zdobyciu drona, przejmij nad nim kontrolę, podleć pod agenta, wejdź na drona postacią, ponownie przejmij kontrolę i po prostu poleć na miejsce docelowe. Pamiętaj, że w miejscach strzeżonych zostaniesz jednak szybko wykryty.

Następnie: Watch Dogs Legion - pościg, jak uciec policji

Spis treści: Watch Dogs Legion - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Watch Dogs Legion - wyzwalanie dzielnic, bunt, ruch oporu

O autorze

Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Komentarze