PUBG przechodzi na nową generację. 60 FPS na PS5 oraz Xbox Series X

30 klatek na Series S.

Twórcy PlayerUnknown's Battlegrounds poinformowali, że znane battle royale trafi na nową generację konsol w dniu ich premiery. Gra obsłuży 60 FPS na PS5 oraz Xbox Series X, ale na Xbox Series S możemy początkowo liczyć tylko na 30 klatek.

Sytuacja może się jednak w przyszłości zmienić, bo deweloperzy szukają sposobu, aby zagwarantować większą płynność zarówno na Series S, jak i tańszej wersji konsoli aktualnej generacji, a więc One S.

Na PlayStation 5 i Xbox Series X uzyskamy 60 klatek na sekundę po wybraniu specjalnego trybu wydajności. Twórcy nie poinformowali, jakich rozdzielczości możemy się spodziewać na nowych konsolach.

pubg_ps5_1
Mimo ogromnej konkurencji w segmencie battle royale, PUBG nie przestaje walczyć

Nabywcy PUBG w wersji na aktualną generację otrzymają grę na PS5 i Xbox Series X/S bez dodatkowych opłat. Zachowają też wszystkie poczynione postępy.

Strzelanka obsłuży też crossplay - nie tylko międzyplatformowy, ale i międzygeneracyjny.

Reklama

Skocz do komentarzy (6)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (6)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami