Apex Legends wkrótce trafi na Steam

Wraz ze startem kolejnego sezonu.

Respawn Entertainment poinformowało, że darmowe Apex Legends pojawi się 4 listopada na Steamie - w dniu startu siódmego sezonu rozgrywek.

Twórcy popularnej produkcji zapewniają, że nie zabraknie możliwości przenoszenia postępów i odblokowanej zawartości między platformami Valve i Origin. W planach też opcja wspólnej zabawy z użytkownikami, którzy korzystają z drugiej wymienionej usługi.

Twórcy przygotowali również elementy, które gracze uzyskają tylko w wersji strzelanki dostępnej na Steamie - zawieszki do broni. Przedmioty inspirowane są tytułami z serii Portal i Half-Life.

apex_legends_steam_przedmioty
Przedmioty dostępne na Steamie

Ogłoszono jednocześnie, że produkcja na Switch ukaże się dopiero w 2021 roku, a więc później niż zapowiadano. Przesunięcie premiery tłumaczone jest koniecznością dopracowania wydania na konsolę Nintendo.

Apex Legends to strzelanka typu battle royale. Gracze trafiają na wyspę, gdzie muszą walczyć o przetrwanie. Wygrywa użytkownik, który jako ostatni pozostanie na wirtualnym placu boju.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami