Baldur's Gate 3 - jak podświetlić przedmioty

Podświetlanie skrzyń, ciał i innych pojemników.

Podczas rozgrywki w Baldur's Gate 3 stoczysz wiele pojedynków, po których pozostaną ciała do złupienia. Natrafisz także na niezliczoną ilość pojemników i skrzyń, wewnątrz których ukryte będą skarby. Tego typu obiekty łatwo jest przeoczyć, warto więc wykorzystać klawisz do ich podświetlania.

By ułatwić sobie zadanie poszukiwania porozrzucanych skarbów, wciśnij i przytrzymaj lewy Alt. Na ekranie podświetlone zostaną wszystkie przedmioty do zebrania i pojemniki, które możesz otworzyć. Podświetlone elementy dzielą się na dwie grupy - białe (1), które możesz bezkarnie łupić i czerwone (2), których oczyszczenie oznaczone zostanie jako kradzież i za które spotkają cię konsekwencje.

052

Miej jednak na uwadze, że za sprawą tego przycisku nie oznaczysz interaktywnych obiektów - jak postacie NPC, wejścia do nowych lokacji czy część przycisków. Nie zapomnij, że gra jest we wczesnym dostępie - przez co w niektórych przypadkach funkcja ta może po prostu nie działać.

Następnie: Baldur's Gate 3 - tworzenie postaci

Spis treści: Baldur's Gate 3 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Baldur's Gate 3 - jak poruszać jedną postacią

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami