Among Us - zadanie (task): reboot WiFi

Resetowanie routera.

Reboot WiFi to jedno z prostszych, lecz przy tym najdłuższych zadań w Among Us. W jego trakcie musisz dotrzeć do miejsca z routerem, wyłączyć go, odczekać określony czas i ponownie go włączyć.

Zadanie dostępne jest wyłącznie na mapie Polus - znajdziesz je w pomieszczeniu Communications. Wejdź w interakcję z wiszącą na ścianie skrzynką komunikacyjną (1), by rozpocząć cały proces.

050

Gdy na ekranie pojawi się nowe okno, złap za czerwoną dźwignię (2) i przeciągnij ją z góry na dół. W ten sposób wyłączysz zasilanie routera.

051

Zamknij to okno i odczekaj 60 sekund. Pozostały czas (3) możesz w każdym momencie sprawdzić, spoglądając na listę zadań przy lewej krawędzi ekranu. Gdy wskazany czas upłynie, wejdź ponownie w interakcję ze skrzynką i pociągnij dźwignię - tym razem od dołu do góry. Po chwili router się załączy i zadanie zostanie wykonane.

052

Jest to jedno z prostszych zadań w grze, wymaga jednak czasu. W trakcie oczekiwania na reset nie musisz oczywiście pozostawać przy routerze - możesz podjąć się innych zadań. Pamiętaj jednak, by tutaj wrócić i załączyć urządzenie - inaczej cel nie zostanie zaliczony jako wykonany!

Następnie: Among Us - zadanie (task): record temperature

Spis treści: Among Us - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Among Us - zadanie (task): replace water jug

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami