Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Among Us - zadanie (task): record temperature

Odczytywanie temperatury na Polus.

Record temperature to jedno z bardziej niecodziennych zadań w Among Us gdyż jego sposób wykonania różni się w zależności od tego, gdzie jest zlokalizowane.

To zadanie do wykonania jest wyłącznie na mapie Polus. Występuje w dwóch wersjach - zewnętrznej (Outside) i wewnętrznej (Laboratory). To, który typ zadania otrzymałeś, sprawdzisz spoglądając na listę celów (1).

W przypadku wersji zewnętrznej, musisz zbliżyć się do monitora (2) przy zbiorniku lawy - w wersji wewnętrznej taki sam monitor znajdziesz w pomieszczeniu Laboratory. Wejdź z nim w interakcję, by otworzyć nowe okno.

Na ekranie zobaczysz dwie temperatury. Twoim celem jest ustawienie lewej wartości do poziomu prawej. Wykorzystaj strzałki (3), by zwiększyć bądź zmniejszyć temperaturę - w przypadku zadania na zewnątrz trzeba będzie ją podnieść, w laboratorium z kolei obniżyć.

Gdy tylko ustawisz temperaturę do poziomu tej z prawej strony, zadanie zostanie zakończone. W trakcie wykonywania tego zadania musisz być bardzo ostrożny. Tyczy się to przede wszystkim wersji zewnętrznej - oszust może bez problemu do ciebie podejść, zabić i ulotnić się jedną z kilku ścieżek, bez ryzyka wykrycia przez innego gracza.

Następnie: Among Us - zadanie (task): run diagnostics

Spis treści: Among Us - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Among Us - zadanie (task): reboot WiFi

Komentarze