Mafia 1 - komiksy Gangsters Monthly

Znajdź wszystkie historie obrazkowe.

Komiksy Straszne opowieści są jednym z rodzajów sekretów, które są do odnalezienia podczas rozgrywki w Mafię.

W sumie jest ich do zdobycia 10, a poniżej znajdują się opisy miejsc, w których należy ich szukać. Lokalizacje są dodatkowe oznaczone na mapach, co powinno ułatwić ich szukanie podczas zabawy.

s0121
s0122

Komiks Gangsters Monthly - w rozdziale Święty i grzesznik, po dotarciu do hotelu udaj się na drugie piętro. Komiks znajdziesz w łazience w jednym z pokoi (210), do którego możesz się dostać.

s0511

Komiks Gangsters Monthly - w rozdziale Omerta, po dotarciu do banku zejdź na poziom skarbca. Magazyn będzie leżał na fotelu z prawej.

s0542

Komiks Gangsters Monthly - w rozdziale Ty szczęściarzu w trakcie przechodzenia przez port zlokalizuj jeden z wagonów, magazyn będzie w środku.

s0562

Komiks Gangsters Monthly - w rozdziale Śmierć sztuki, w bloku z mieszkaniem Pauliego. Wejdź po schodach na samą górę i skieruj się do końca korytarza.

s0641
s0642

Komiks Gangsters Monthly - ziemi przy drewnianej ławeczce, na trawiastym dziedzińcu. Na miejsce dostaniesz się przeskakując przez mur od strony parkingu.

s0671
s0672

Komiks Gangsters Monthly - na ziemi przy koszu na śmieci, obok narożnika budynku (po skosie od stacji benzynowej).

s0691
s0692

Komiks Gangsters Monthly - na ziemi przy krześle obok drewnianej chatki.

s0731
s0732

Komiks Gangsters Monthly - na ziemi za krzakami na prawo od muru więziennego. Magazyn jest przy jednej z wież strażniczych.

s0861
s0862

Komiks Gangsters Monthly - na dachu budynku, na który możesz się dostać rozpędzając się szybkim pojazdem i korzystając ze znajdującej się w pobliżu wyskoczni.

s1071
s1072

Komiks Gangsters Monthly - na tarasie na stole w przydrożnym motelu.

Następnie: Mafia 1 - karty papierosowe

Spis treści: Mafia 1 Edycja Ostateczna - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Mafia 1 - czasopisma Straszne opowieści

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami