Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Mafia 1 - karty papierosowe

Zobacz, gdzie znaleźć sekrety z podobiznami gangsterów.

Karty papierosowe są jednym z rodzajów sekretów, które są do odnalezienia podczas rozgrywki w Mafię. W sumie jest ich do zdobycia 22, a poniżej znajdują się opisy miejsc, w których należy ich szukać. Lokalizacje są dodatkowe oznaczone na mapach, co powinno ułatwić ich szukanie podczas zabawy.

Karta papierosowa (Paulie Lombardo) - na stole w barze na początku rozdziału Imprezka u Mołotowa.


Karta papierosowa (Sam Trapani) - na stole na zapleczu piekarni, w której zbierasz haracz w rozdziale Dzień jak co dzień.


Karta papierosowa (Luigi Marino) - na stole w warsztacie, do którego będziesz mógł wejść po zakończeniu wyścigu w rozdziale Fair Play.


Karta papierosowa (Felice Peppone) - na piętrze w barze Luigiego (schody do niego znajdziesz przed wyjściem na dziedziniec). Kartę znajdziesz na blacie regału w jednym z pokojów (np. w rozdziale Lepiej się przyzwyczajaj).


Karta papierosowa (Lou Marcano) - w Chinatown w rozdziale Lepiej się przyzwyczajaj - po oczyszczeniu dziedzińca wbiegniesz do budynku, gdzie dojdzie do kolejnej strzelaniny. Karta będzie leżała na blacie z lewej strony pomieszczenia.


Karta papierosowa (Leo Galante) - w rozdziale Święty i grzesznik, wejdź na pierwsze piętro i skieruj się do pokoju 104. Sekret leży na łóżku.


Karta papierosowa (Frank Vinci) - w rozdziale Święty i grzesznik, strzelaninie w kościele skieruj się do głównego wyjścia. Sekret będzie leżał z prawej strony.


Karta papierosowa (Carlo Falcone) - w rozdziale Przejażdżka za miasto, po dotarciu na farmę zwróć uwagę na stół stojący przy maszynie parowej na prawo od ścieżki.


Karta papierosowa (Don Salieri) - w rozdziale Odwiedziny u bogaczy, sekret jest w willi prokuratora na piętrze. Leży na stole w pokoiku z prawej.


Karta papierosowa (Marcy Morello) - w rozdziale Wszystkiego najlepszego, wejdź do budynku w porcie przy którym stoi Sam i skieruj się do biurka.


Karta papierosowa (Lucio Marcano) - w rozdziale Creme de la Creme, kartę znajdziesz na lotnisku na prawo od bramy, w której pojawi się auto z przeciwnikami.


Karty papierosowe (Vincenzo Ricci) - w rozdziale Kampania wyborcza, w trakcie ucieczki z więzienia, w miejscu, gdzie spotykasz po raz pierwszy policjantów (będąc bezbronnym). Karta znajduje się w jednej z cel przy korytarzu z lewej.


Karta papierosowa (Tomaso Moretti) - w rozdziale Czysty relaks, po wejściu do pierwszego hangaru skieruj się na górę (w miejscu ze strażnikiem). Magazyn będzie w pierwszym pomieszczeniu z lewej - leży na parapecie.


Karta papierosowa (Sal Marcano) - w rozdziale Praca po godzinach, po zejściu z kierownikiem na dół. Z lewej strony jest pomieszczenie z amunicją, apteczką oraz sekretem.


Karta papierosowa (Tommy Angelo) - w rozdziale Śmierć sztuki, na początku misji w domu Toma w korytarzu na blacie z lewej.


Karta papierosowa (Valerio Marcano) - w rozdziale Śmierć sztuki, na końcu korytarza, gdzie rywale rzucą koktajl mołotowa. Sekret leży na parapecie.


Karta papierosowa (Fredo Clemente) - na marmurowej poręczy we wnęce z ławkami.


Karta papierosowa (Giuseppe Carillo) - w warsztacie samochodowym, na stole po prawej stronie.


Karta papierosowa (Louie Romeo) - na balustradzie pod wiaduktem.


Karta papierosowa (Sammy Robinson) - na deskach na dziedzińcu magazynu.

Następnie: Mafia 1 - czasopisma Naukowe superopowieści

Spis treści: Mafia 1 Edycja Ostateczna - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Mafia 1 - czasopisma Dime Detective

O autorze

Awatar Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Komentarze