Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Wyciekło PS Plus na luty. Solidny zestaw gier od Sony

Aktualizacja: Sony potwierdziło listę gier z przecieku.

Aktualizacja: Sony potwierdziło poniższą listę gier w najnowszym wpisie na blogu PlayStation.


Oryginalna wiadomość: W sieci pojawiło się zestawienie tytułów, jakie w lutym bez dodatkowych opłat pobiorą abonenci PlayStation Plus Essential. Lista obejmuje między innymi OlliOlli World oraz Mafię w wydaniu Definitive Edition.

Wieści są jak na razie nieoficjalne, lecz pochodzą od użytkownika „billbil-kun”, który trafnie ujawnia zawartość PS Plus co miesiąc już od września 2021 roku. Trudno więc o bardziej sprawdzonego leakera. Ten dodał na Twitterze, że w niektórych regionach Mafię może zastąpić inna pozycja.

Pełne zestawienie PS Plus Essential prezentuje się więc następująco:

  • OlliOlli World (PS4/PS5)
  • Mafia Definitive Edition (PS4)
  • Destiny 2: Beyond Light (DLC - PS4/PS5)
  • Evil Dead (PS4/PS5)

Gry będą dostępne od 7 lutego do 6 marca, a na oficjalne potwierdzenie zapewne nie będziemy musieli czekać już długo. Wpis na oficjalnym blogu PlayStation pojawia się zawsze pod koniec miesiąca, więc zostanie opublikowany dzisiaj lub jutro.

Obecnie obowiązuje jeszcze styczniowy zestaw, w ramach którego pobrać można między innymi Star Wars Jedi: Fallen Order (PS4/PS5), Fallout 76 (PS4) czy Axiom Verge 2 (PS4/PS5).

Po ubiegłorocznych zmianach, PS Plus ma jeszcze dwa droższe „poziomy”, które także otrzymają dostęp do wymienionych przez „billbil-kuna” tytułów, a do tego dostają własny pakiet gier do ściągnięcia. W tym przypadku nie znamy jeszcze żadnych szczegółów.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Mafia: Definitive Edition

PS4, Xbox One, PC

Related topics
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze