Among Us - niestandardowe ustawienia gier

Większa szybkość poruszania się, zasięg widzenia, czas na zabójstwo.

Standardowe rozgrywki w Among Us skonfigurowane są tak, by dawać wszystkim - zarówno załogantom jak i oszustom - równe szanse. Co jednak jeśli zechcesz, na przykład, zwiększyć zasięg widzenia oszustów, a jednocześnie skrócić go załogantom? Albo skrócić czas pomiędzy zabójstwami oszusta? Nic nie stoi na przeszkodzie - a wszystko wyjaśniamy w tym poradniku.

W pierwszej kolejności musisz założyć własną grę. Jeśli nie wiesz jak tego dokonać, zajrzyj do rozdziału tworzenie gry, zapraszanie znajomych gdzie krok po kroku opisujemy cały proces.

Gdy już założysz grę i wylądujesz w poczekalni (gdzie dołączają się gracze), podejdź do komputera (1) i wejdź z nim w interakcję klikając w przycisk Customize (2) widoczny w prawym dolnym rogu ekranu.

021

W nowym oknie przejdź do zakładki Game (3). Znajdziesz tutaj listę opcji (4), które możesz zmienić. Możesz, na przykład, zmienić ilość zebrań (Emergency Meetings), które każdy gracz może zwołać czy zwiększyć szybkość ruchu (Player Speed) graczy. Jeśli zechcesz przywrócić ustawienia domyślne, wystarczy zaznaczyć kwadrat przy napisie Recommended Settings (5), by zresetować wszystkie zmiany, które tutaj poczyniłeś.

022

Pamiętaj, że większość z tych opcji - szczególnie w niektórych ustawieniach - potrafi zepsuć całą rozgrywkę, dając poszczególnym graczom olbrzymią przewagę. Jeśli zależy ci na zbalansowanej grze, w której wszyscy mają równe szanse, nie korzystaj z tych opcji.

Następnie: Among Us - jak dołączyć do gry

Spis treści: Among Us - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Among Us - kick i ban: jak wyrzucić gracza z gry

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami