Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Among Us - kick i ban: jak wyrzucić gracza z gry

Wyrzucanie graczy psujących rozgrywkę.

Z uwagi na niską cenę zakupu gry Among Us na platformie Steam - i jej kompletną darmowość na urządzeniach mobilnych - trafisz z pewnością na wielu graczy, którzy będą oszukiwać bądź po prostu swoim zachowaniem psuć zabawę innym. Na szczęście tego typu osoby można w prosty sposób usunąć z grupy.

Jedynym wymogiem jest to, byś to ty był hostem - czyli osobą, która stworzyła grę. Jeśli nie wiesz jak tego dokonać, zajrzyj do rozdziału tworzenie gry, zapraszanie znajomych. Gdy spełnisz warunek, kliknij na ikonkę czatu (1) - czy to przed rozpoczęciem meczu czy podczas dyskusji w grze.

W nowym okienku znajdziesz ikonkę buta (2). Kliknij w nią, by rozwinąć listę graczy. Teraz wskaż osobę (3), którą chcesz wyrzucić, a następnie wybierz jedną z dwóch opcji - Kick (4) bądź Ban (5).

Obie spowodują wyrzucenie gracza z pokoju, jednak po skorzystaniu z funkcji Kick będzie on mógł dołączyć się do was na nowo. W przypadku bana nie ma takiej opcji, tak długo, jak pozostawać będziecie w tym samym pokoju - jego kod (6) widać u dołu ekranu.

Następnie: Among Us - niestandardowe ustawienia gier

Spis treści: Among Us - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Among Us - jak zwiększyć ilość FPS

Komentarze