Mafia 1 - Odwiedziny u bogaczy: eliminacja strażników, sejf

Rozdział 11, w którym współpracujemy z kasiarzem Salvatore.

Po zakończeniu sprawy z Frankiem na lotnisku w rozdziale Omerta, Tommy otrzyma nowe zadanie. Tym razem, wraz z włoskim kasiarzem Salvatore, trzeba okraść dom prokuratora, w którym znajdują się dokumenty obciążające rodzinę Salieri. Po poznaniu się z nowym partnerem wyrusz z nim do domu prokuratora.

091

Zacznij od skierowania się w stronę uszkodzonego fragmentu ogrodzenia (1), przez który dostań się na teren posiadłości. Od tej pory trzeba eliminować wrogów po cichu, aby nie wywołać alarmu.

092

Korzystaj z przemieszczania się po cichu - zakradnij się w ten sposób do pierwszego strażnika (2) i rozpraw się z nim. Zauważ, że przeciwnicy są zaznaczani na minimapie białą ikoną, co ułatwia ich lokalizowanie.

093

Skieruj się teraz w lewą stronę, poczekaj, aż kolejny rywal odwróci się plecami (3) i rozpraw się z nim. Identycznie pozbądź się strażnika z prawej strony ogrodu.

094

Następnie wyczekaj, aż znajdujący się w centrum na podwyższeniu rywal (4) obróci się do bohatera plecami, po czym wdrap się na górę i pozbądź się go. Jeśli chcesz, to możesz przenieść ciało na znajdującą się nieco niżej ścieżkę.

095

Teraz skieruj się w prawo i pozbądź się kolejnego, samotnego wartownika. Następny (5) będzie przechadzał się przed schodami prowadzącymi do willi. Poczekaj, aż się odwróci i rozpraw się z nim. Wśród zarośli z lewej powinien zostać ostatni, którego wyeliminujesz bez problemów.

Odszukanie sejfu i ucieczka

Po oczyszczeniu terenu skieruj się w stronę Salvatore. Będziesz musiał udać się po kolei do kilku punktów, aż go znajdziesz. Wejdź z kasiarzem do budynku przez główne drzwi (6), które wyważ nogą.

096

Po wejściu do środka skieruj się do obrazu i zobacz, czy sejf nie znajduje się za nim. Okaże się, że nie i należy znaleźć odpowiedni obraz. Możesz przeszukiwać poszczególne pomieszczenia lub od razu udać się na piętro i skierować się do gabinetu prokuratora po lewej stronie. Chodzi o malowidło (7) znajdujące się na lewo od biurka.

097

W trakcie rabunku uruchomi się alarm. Wyeliminuj strażnika (8), który pojawi się przed gabinetem i skieruj się w stronę schodów.

098

Ukryj się za osłoną na podwyższeniu i zacznij ostrzeliwać wrogów na dole (9). Po wyeliminowaniu wszystkich wybiegnij na zewnątrz.

099

Ukryj się za murkiem i wyeliminuj kolejną grupę (10), która nadjedzie autem. Kiedy teren będzie czysty szybko wejdź z Salvatore do jednego z wozów na podjeździe.

100

Wyjedź przez główną bramę i zacznij uciekać policji. Jeśli chcesz to zrobić szybko, to rozpędź się i jedź cały czas prosto, aż dotrzesz ciągnącej się pod górę serpentyny. Zacznij zjeżdżać w dół po zboczu (11).

W ten sposób stosunkowo szybko zostawisz w tyle nadjeżdżające radiowozy. Po wyjechaniu z kręgu poszukiwań ukryj się na chwilę, poczekaj, aż pościg się zakończy, po czym odstaw Salvatore w wyznaczone miejsce.

Następnie: Mafia 1 - Ważna sprawa: parking, eskorta ciężarówki

Spis treści: Mafia 1 Edycja Ostateczna - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Mafia 1 - Omerta: Frank, śledzenie, lotnisko

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami