Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Mafia 1 - Omerta: Frank, śledzenie, lotnisko

Rozdział 10, w którym otrzymujemy nieoczekiwane zadanie.

Kolejna misja główna aktywuje się po ukończeniu rozdziału o nazwie Przejażdżka za miasto. Tym razem okaże się, że zadanie jest znacznie poważniejsze, niż ochrona skrzynek z alkoholem. Okaże się bowiem, że jeden z ważniejszych ludzi w rodzinie, Frank, zamierza dostarczyć księgi rachunkowe dona stróżom prawa i uciec z kraju.

Zacznij od skierowania się do Vincenzo, od którego otrzymasz dwurukę, zwaną lupalą. Następnie udaj się do lombardu Biffa w Chinatown i porozmawiaj z nim. Sprzeda informację o Małym Tomym (1), którego znajdziesz we wskazanym barze. Udaj się na miejsce i porozmawiaj z nim.

Następnie udaj się we wskazane miejsce i zacznij jechać za eskortą Franka (2). Trzymaj się na dystans, ponieważ jeśli zbliżysz się za bardzo, to zaalarmujesz śledzonych, o czym powiadomi czerwony pasek (3). Nie możesz dopuścić do jego zapełnienia.

Po wyjechaniu z miasta kontynuuj obserwację, aż dotrzecie na lotnisko. Skręć wtedy w lewo i zaparkuj na ścieżce. Opuść auto, przejdź przez krzaki i przeskocz przez murek, aby dostać się na teren lotniska. Następnie udaj się w lewo (4) - poczekaj, aż strażnicy się rozejdą i wejdź do środka.

Kontynuuj, aż do pomieszczenia z kontuarem, na którym znajdziesz notatkę (5) na temat Franka i hangaru nr 5. Przejdź przez okno (6), aby przedostać się do kolejnej części lotniska.

Podsłuchaj rozmowę strażników, po czym wyrusz w stronę budynku (7) z lewej. Poczekaj na dogodny moment i wejdź do środka (po drodze możesz podnieść granaty).

W środku skręć w prawo i kontynuuj, aż wyjdziesz za plecami strażników rozmawiających przy bramie. Uważając na wzrok wartowników udaj się między zabudowania z lewej, gdzie wyeliminuj po cichu jednego z rywali (8).

Idąc dalej dotrzesz do miejsca, z którego zobaczysz auto oraz znajdujących się w pobliżu rywali (9). Możesz skorzystać ze swojego arsenału i rozpocząć regularną walkę, eliminując kolejnych przeciwników i wykańczając wszystkich (możesz wspomóc się znalezionymi wcześniej granatami). Druga opcja, to szybkie przedarcie się przez wrogów i dotarcie do niebieskich drzwi (10) prowadzących do hangaru.

Bez względu na wybrany wariant i tak będziesz musiał przez nie przejść. Kiedy to uczynisz rozpocznie się scenka kończąca zadanie.

Następnie: Mafia 1 - Odwiedziny u bogaczy: eliminacja strażników, sejf

Spis treści: Mafia 1 Edycja Ostateczna - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Mafia 1 - Przejażdżka za miasto: farma, ucieczka przed policją

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Mafia: Definitive Edition

PS4, Xbox One, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami.

Komentarze