Mafia 1 - garaż i samochody: przechowywanie, kupowanie

Jak zdobywać nowe auta.

Remake Mafii 1 nie jest typową przygodą z otwartym światem, ale mimo wszystko oddaje do dyspozycji gracza garaż, w którym można przechowywać auta i zabierać je na przejażdżkę.

Garaż (1) znajduje się na tyłach baru Salierich, czyli miejscu, w którym rozpoczynamy niemal wszystkie misje. Na minimapie oznaczony jest białą ikoną (2).

mafia_1_garaz_1

Aby przejrzeć samochody dostępne w garażu, po prostu podejdź do wejścia i naciśnij przycisk widoczny na ekranie.

Przejdziesz do widoku, w którym możesz za pomocą przycisków kierunkowych wybrać pojazd. Po prawej widzisz statystyki auta (3), natomiast korzystając z przycisków wskazanych u dołu (4) możesz zmienić kolor karoserii, kolor wnętrza czy wariant.

mafia_1_garaz_2

Jak dodawać samochody do garażu w Mafii 1

Kwestia uzupełniania garażu jest dość nietypowa, bo aby zdobyć konkretne auto, wystarczy do niego wsiąść podczas podróży w mieście czy dowolnej misji.

Nie musisz nim wracać do garażu ani wykonywać żadnej dodatkowej czynności. Kiedy wsiądziesz do samochodu, zostanie on dodany do kolekcji - o ile nie masz już identycznego modelu.

Jako że remake Mafii nie jest typową grą z otwartym światem, nie ma tutaj też sklepów, w których możliwe byłoby nabycie auta.

Pojemność garażu wydaje się ograniczona, ale liczba wskazana na ekranie, czyli 37, oznacza po prostu, że tyle jest wszystkich typów samochodów w grze.

Następnie: Mafia 1 - walka, strzelanie

Spis treści: Mafia 1 Edycja Ostateczna - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Mafia 1 - jak uciec policji

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami