GTA Online - jak włączyć tryb pasywny

Unikanie walk z innymi graczami.

Spora część graczy w GTA Online nastawiona jest do siebie agresywnie i otwiera ogień do innej osoby gdy ta tylko pojawi się w polu widzenia. Utrudnia to jakiekolwiek działania. Jak temu zaradzić i stać się niewrażliwym na ostrzał innych graczy? Skorzystać można z trybu pasywnego, który jest tematem niniejszego rozdziału.

By móc cieszyć się spokojną rozgrywką, możesz co prawda skorzystać z zamkniętej sesji ze znajomymi jednak ma to jedną wadę - odcina cię od innych graczy, co jest główną atrakcją tej gry. Jeśli jednak chcesz mieć chwilę spokoju, aktywować możesz tryb pasywny.

By tego dokonać, otwórz menu interakcji klawiszem M (select dla PS3, touchpad dla PS4, back dla Xbox 360 i pause dla Xbox One) i zjedź na sam dół listy, gdzie znajdziesz opcję Włącz tryb pasywny (1).

083

Gdy ją aktywujesz, inni gracze nie będą w stanie cię atakować, czy to za pomocą broni czy pojazdami. Tyczy się to również ciebie, gdyż inni gracze będą dla ciebie przeźroczyści i nie będziesz w stanie ich ranić. Nie będziesz mieć dostępu do broni - nie da się ich wyciągnąć i rozpocząć ostrzału. Niektóre aktywności i misje także będą nieodstępne na czas trwania tego trybu.

Możesz go w dowolnej chwili wyłączyć, wchodząc do menu interakcji i wybierając opcję Wyłącz tryb pasywny. Wyłączy się on po 30 sekundach, a ponowna aktywacja możliwa będzie po odczekaniu 5 minut.

Następnie: GTA Online - jak zmieniać broń

Spis treści: GTA Online - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: GTA Online - jak zmienić miejsce odrodzenia

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami