Ghost of Tsushima - Duchy przeszłości

Zdobywamy zbroję klanu Sakaiów.

Tę misję w Ghost of Tsushima, podczas której zdobędziesz legendarną zbroję rodu Sakaiów, możesz rozpocząć po zakończeniu zadania Nowy horyzont.

203

Udaj się do posiadłości Sakaiów, by odzyskać klanową zbroję. Wejdź do domu (1) i rozejrzyj się wewnątrz. Odnajdź pomieszczenie, w którym powinna znajdować się zbroja (2). Gdy tylko wejdziesz do tego pokoju, pojawi się niania Jina.

204

Wyjdź z posiadłości i idź za Yuriko. Spotkacie się z Taichim przed cmentarzem. Wejdź w głąb nekropolii, by odnaleźć miejsce do haiku (3). Podejdź bliżej i ułóż krótki wiersz na podstawie wybranych przez ciebie wersów. W ten sposób Jin oddał hołd swojemu ojcu.

205

Wróć do posiadłości (wiatr wskaże ci drogę). W pomieszczeniu (2) odnajdziesz zbroję klanu Sakaiów, którą założy Jin.

206

Po zakończeniu sceny przerywnikowej, przeniesiesz się przed posiadłość, gdzie wyzwiesz na pojedynek, przez prowokację, słomiane kapelusze. Pokonaj ich w walce lub próbie prowokacji.

Po tym jak pozbędziesz się wrogów, pomów z Yuriko, a następnie idź za nią. W pewnym momencie rozłączycie się, a ty pójdziesz w kierunku starej przeprawy, znajdującej się w sąsiedztwie wioski Kishibe, kontrolowanej przez Mongołów. Nie musisz jej odbijać, by wykonać cel misji, czyli zdobycie trzciny do dmuchawki.

207

Roślinę odnajdziesz pod mostem (4). Przekradnij się obok strażników, płynąc wzdłuż rzeki, by zebrać niezbędny składnik do wykonania dmuchawki. Następnie wróć do Yuriko (wiatr wskaże ci drogę).

208
209

Wsiądź na konia i podążaj za sojuszniczką. Dotrzecie do opuszczonego obozowiska, gdzie twoim zadaniem będzie zebranie niebieskich kwiatów (5A-C). Jeden z nich znajduje się po lewej stronie ogniska, a dwa kolejne - po prawej.

Kiedy zbierzesz rośliny, przekaż je Yuriko, a przygotuje dmuchawkę, nową broń Jina, dzięki której będzie mógł zatruwać swoich wrogów, eliminując ich po cichu. Z nowego gadżetu korzysta się podobnie jak łuku - najpierw wyceluj broń, wciskając przycisk L2, a następnie traf zatrutą strzałą w oponenta, wciskając R2.

210

Traf z dmuchawki dwóch wrogów, a następnie porozmawiaj z Yuriko, by zakończyć zadanie.

Następnie: Ghost of Tsushima - Krwawy sąd

Spis treści: Ghost of Tsushima - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Ghost of Tsushima - Duch Yarikawy

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami