Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Ghost of Tsushima - Krwawy sąd

Zdobywamy fort Koyosan.

Misję Krwawy sąd w Ghost of Tsushima odblokujesz, gdy poprosisz szoguna o przesłanie wsparcia, zwerbujesz mieszkańców Yarikawy do swojej armii oraz zdobędziesz pancerz klanu Sakaiów, czyli wykonasz następujące zadania:

W opisywanej misji, wraz z wujem, rozpoczniecie przygotowania do zaatakowania zamku Shimura. Zadanie rozpocznij od rozmowy z panem Shimurą, którego odnajdziesz w obozie wojskowym. Następnie porozmawiaj z Yuną i Taką, których znajdziesz niedaleko.

Opuść obóz i udaj się na koniu do fortu Koyosan (wiatr zaprowadzi cię do tego miejsca). Dotrzesz do wzgórza (1), z którego przyjrzysz się okolicy. Nieoczekiwanie pojawi się Taka, który odciągnie strażników z fortu. Tym samym bez problemu wejdziesz do obozu. Zeskocz na ziemię, idź wzdłuż ogrodzenia (po lewej stronie) i przejdź przez główną bramę.

Wewnątrz pokonaj lub omiń strażników, którzy zostali na warcie. Kieruj się w głąb fortu, by przedostać się do górnej bramy, za którą spotkasz Ryuza.

Po zakończeniu kilku filmów przerywnikowych Jin zostanie przywiązany do słupa, ale będzie mógł wyswobodzić się z więzów (wciśnij kilkunastokrotnie przycisk X na padzie). Następnie skrzyni (2) wyciągnij swój sprzęt, po czym przygotuj się do walki ze słomianymi kapeluszami. Kiedy ich pokonasz, idź w stronę bramy. Pojawi się Yuna, która dowie się o śmierci brata, Taki.

Po chwili zaatakują was połączone siły słomianych kapeluszy i Mongołów. Wspólnie z Yuną stawicie im czoła. Możesz najpierw zabić z łuku kilku wrogów, zanim do was dobiegną.

Kiedy pokonacie wrogie jednostki, przeniesiecie się na cmentarz, gdzie Jin i Yuna pochowają Takę. Zadanie zakończy się.

Następnie: Ghost of Tsushima - Losy Cuszimy

Spis treści: Ghost of Tsushima - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Ghost of Tsushima - Duchy przeszłości

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Komentarze