Microsoft Flight Simulator ukaże się na 10 płytach DVD

Dwuwarstwowych.

Wczoraj ujawniono, że Microsoft Flight Simulator na PC otrzyma wersję pudełkową. Europejski wydawca wspomnianej edycji - firma Aerosoft - poinformowała, że gra ukaże się na 10 dwuwarstwowych płytach DVD.

Na nośnikach pojawią się niezbędne do działania produkcji pliki, czyli około 90 GB danych. Obejmą one dwa główne moduły tytułu - podstawowy kod symulatora oraz wiernie odwzorowany przez deweloperów świat i samoloty.

microsoft_flight_simulator_10plyt
Microsoft Flight Simulator na 10 płytach (niektóre ukryte są w tylnej części opakowania)

To oznacza, że użytkownik nie będzie musiał ściągać niczego z internetu, by uruchomić grę - nie licząc oczywiście opublikowanych w międzyczasie aktualizacji. Projekt zaoferuje jednak także opcjonalną zawartość, dystrybuowaną wyłącznie cyfrowo.

Niewykluczone, że produkcja to rekordzista pod względem płyt, na których wydano grę. Przykładowo GTA 5 na PC ukazało się na 7 nośnikach, a nastawione na sieciową rozgrywkę EverQuest 2 z 2004 roku na 9 „krążkach” (ale CD).

Pudełkowa wersja Microsoft Flight Simulator na PC w Polsce ukaże się 18 sierpnia nakładem firmy Koch Media Poland, a w planach polska lokalizacja (napisy). Do sprzedaży trafią dwie edycje: standardowa i Premium Deluxe.

Źródło: Aerosoft

Reklama

Skocz do komentarzy (4)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (4)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami