Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Microsoft Flight Simulator zaktualizował Australię

Nowe lotniska i realistyczne miasta.

Microsoft Flight Simulator doczekał się aktualizacji do wersji 1.22.2.0, wprowadzającej spore zmiany na mapie Australii.

Firma Orbx Simulation Systems z Melbourne odtworzyła cztery lotniska i dodała wysokiej rozdzielczości detale do setki kolejnych lądowisk. Do tego „ręcznie” przygotowano też 94 punktów charakterystycznych najmniejszego kontynentu.

Jest też szesnaście „aktywności”, w tym pięć lotów widokowych, sześć eksploracji i pięć wyzwań polegających na wykonaniu trudnego lądowania, w tym na 450-metrowym pasie wyspy Mabuiag.

Jeśli mowa o innych poprawkach, Australia otrzymała teraz poprawioną elewację terenu i zaktualizowane zdjęcia lotnicze kraju, w tym także „maskę wody”. Wśród stu lotnisk jest między innymi YBBN (Brisbane), YBMK (Mackay) czy YMCO (Mallacoota).

Realistyczną fotogrametrią objęto Sydney, Melbourne, Perth i szereg innych miast, a wśród wspomnianych punktów charakterystycznych wymienić można latarnię morską Wadjemup, Sydney Tower czy 83-tysięczny Stadium Australia.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze