Watch Dogs 2 do uzyskania za darmo podczas Ubisoft Forward

Na stałe.

Ubisoft poinformował, że w trakcie trwania pokazu Ubisoft Forward, każdy zainteresowany będzie mógł przypisać do konta grę Watch Dogs 2 w wersji na PC. Wydarzenie odbędzie się już w tę niedzielę - 12 lipca - o godz. 21:00.

Aby uzyskać Watch Dogs 2, wystarczy w trakcie trwania eventu zalogować się na swoje konto Uplay. Prezentacja będzie trwała zapewne ok. godziny.

wd2
Watch Dogs 2 naprawił wiele błędów „jedynki”, choć nie każdemu spodobał się swobodniejszy klimat

Użytkownicy będą też mogli wygrać dodatkowe nagrody związane z innymi grami Ubisoftu, odpowiadając na proste pytania.

Francuski wydawca opublikował też pełny zwiastun Ubisoft Forward, ogłaszając tym samym listę gier, które zobaczymy na pokazie. Nie zabraknie Assassin's Creed Valhalla, Watch Dogs Legion, Hyper Scape, a także Ghost Recon Breakpoint, The Crew 2 i Trials Rising.

W materiale nie dostrzegamy Far Cry 6, ale według nieoficjalnych informacji nowa odsłona serii ma być wielką niespodzianką Ubisoftu. W projekt jest podobno zaangażowany Giancarlo Esposito, czyli Gus Fring z „Breaking Bad”.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami