Skip to main content

Watch Dogs 3 potwierdzone przez oficjalną aplikację Ubisoftu?

Sam zdradza tajemnice.

Aplikacja Sam - udostępniona przez Ubisoft w styczniu wyłącznie w Kanadzie - ujawniła, że prace nad Watch Dogs 3 już trwają. Serwis UbiCentral zebrał też inne poszlaki dotyczące gry.

Kiedy użytkownicy zadają wirtualnemu asystentowi systemu Ubisoft Club pytanie o trzecią część Watch Dogs, od jakiegoś czasu otrzymują identyczną odpowiedź.

„Watch Dogs 3 nie jest jeszcze skończone, ale wczesna wersja, w którą grałem, jest naprawdę solidna. Deweloperzy wykonali kawał dobrej roboty” - odpisuje zawsze Sam.

Warto też przypomnieć, że 1 kwietnia - w ramach prima aprilis - na platformie Uplay dostępna była konsola komend niczym z filmów o hakerach, a trzy dni później na oficjalnym Twitterze Watch Dogs opublikowano enigmatyczną wiadomość „To jest wszystko”, którą po paru godzinach usunięto.

Zobacz na YouTube

Druga część Watch Dogs ukazała się jesienią 2016 roku. Twórcy wyraźnie odeszli od formuły i atmosfery pierwszej części, w sequelu stawiając na bardziej młodzieżowy, luźny styl.

Głównym elementem cyklu jest wykorzystywanie hakerskich umiejętności bohaterów, którzy dzięki specjalnej aplikacji mogą z poziomu swojego smartfona manipulować różnymi urządzeniami w całym mieście.

Zobacz także