Cyberpunk 2077 - porównanie graficzne z wersją sprzed dwóch lat

Zestawienie tych samych scen.

Internauta o pseudonimie Cycu1 opublikował nagranie, w którym porównał najnowsze materiały z Cyberpunk 2077 z fragmentami pochodzącymi z 2018 roku.

Użytkownik zestawił ze sobą sceny, które pojawiły się zarówno w świeżych nagraniach, jak i filmach sprzed dwóch lat. Przykładem są sekwencje spotkania z Dexem, reanimacji w łazience oraz walki z gangsterami.

Niektórzy zwracają uwagę, że we wczorajszych materiałach produkcja studia CD Projekt Red wygląda lepiej niż w 2018 roku. Usprawniono między innymi oświetlenie, co zapewne jest zasługą wdrożenia ray tracingu, czyli techniki śledzenia promieni w czasie rzeczywistym.

cyberpunk_2077_walka
Wrogowie zaatakują też bezpośrednio

Cyberpunk 2077 zadebiutuje 19 listopada na PC, PS4 i Xbox One. Zgodnie z ujawnionymi informacjami, gra będzie też kompatybilna z PS5 i Xbox Series X, choć specjalna wersja na nową generację ukaże się dopiero w przyszłym roku.

Zobacz także nasze wrażenia z gry w Cyberpunk 2077 i gameplay z komentarzem Mateusza. Więcej o premierze Cyberpunk 2077 w tym artykule. Poznaj także wszystkie edycje gry i ceny w polskich sklepach.

Reklama

Skocz do komentarzy (10)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (10)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami