Biomutant wciąż żywy. Nowy gameplay jeszcze w tym tygodniu

Oraz wywiad z twórcami.

Nowy gameplay z Biomutant zostanie zaprezentowany 24 czerwca na imprezie Summer of Gaming, organizowanej przez IGN. Zobaczymy też wywiad z twórcami ze studia Experiment 101.

Grę zapowiedziano jeszcze w 2017 roku i kilkukrotnie przekładano okres premierowy, finalnie nie ustalając ostatecznej daty. W 2018 roku mieliśmy już okazję zobaczyć rozgrywkę, ale od tamtego czasu informacje o grze ucichły - choć twórcy zapewniali w lutym, że projekt wciąż powstaje.

Niewykluczone, że po tak długim czasie koncepcja nieco się zmieniła, co może potwierdzić nowy gameplay. Niestety brak dodatkowych szczegółów o materiale z gry czy wywiadzie z deweloperami.

Biomutant to RPG akcji osadzone w fantastycznym, otwartym świecie, zamieszanym przez antropomorficzne zwierzęta. Główny bohater musi uratować ogromne drzewo, które daje życie całej krainie.

Źródło: IGN

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor  |  PrzemWan

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami