RoboCop pojawi się w Mortal Kombat 11. W planach fabularne rozszerzenie

Plus: darmowe areny dla wszystkich graczy.

Warner Bros. i studio NetherRealm zapowiedziało Aftermath - fabularne rozszerzenie do bijatyki Mortal Kombat 11. Premiera dodatku 26 maja na PC, PS4, Xbox One i Switch.

DLC zaoferuje nie tylko nową historię, ale i kolejną postać - RoboCopa. Warto zaznaczyć, że twarzy i głosu futurystycznemu policjantowi użyczy Peter Weller, a więc aktor, który wcielał się w bohatera w filmach z 1987 i 1990 roku.

Uwaga - możliwe spoilery.

Akcję Aftermath osadzono tuż po wydarzeniach z podstawowej wersji gry. Po pokonaniu Kroniki, Liu Kang i Raiden zamierzają zrestartować historię, gdy nieoczekiwanie pojawiają się Fujin, Nightwolf i Shang Tsung, którzy do tej pory byli więzieni przez wspomnianą antagonistkę.

Wojownicy ostrzegają, że próba naprawienia czasu bez korony Kroniki - zniszczonej w walce - doprowadzi do destrukcji rzeczywistości. Trójka bohaterów zostaje wysłana w przeszłość, by przejąć kontrolę nad artefaktem.

mk11_robocop
RoboCop skorzysta z tarczy

To nie wszystko: wraz z DLC ukaże się darmowa aktualizacja wprowadzająca nowe areny dla wszystkich graczy - odświeżone wersje znanych fanom plansz Klassic Dead Pool i Soul Chamber, mapę na na zewnątrz kryjówki Kroniki oraz Retrokade, czyli lokację złożoną z elementów najpopularniejszych obszarów. Do tego Stage Fatalities i Friendships - odpowiednio wykończenia powiązane z konkretnym miejscem i ciosy z elementami humoru.

Źródło: Blog PlayStation

Poprzednio: Dying Light 2 jest w "totalnej rozsypce"? Nieoficjalne informacje o pracach nad grą Techlandu

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami