Borderlands 3: Guns, Love and Tentacles - pierwsze wrażenia z nowego dodatku

Lovecraftowskie DLC.

Borderlands 3: Guns, Love and Tentacles jest już dostępne - to drugie fabularne rozszerzenie do strzelanki studia Gearbox. Nowy dodatek pozwala odwiedzić lokację, w której na każdym kroku czuć lovecraftowski klimat i wpływy „kosmicznego horroru”.

W takich właśnie ponurych i niezbyt sprzyjających zabawie okolicznościach przyrody Hammerlocke i Wainwright postanowili zorganizować swoje wesele. Jeden z nich pada jednak ofiarą podejrzanej magii.

W materiale wideo prezentujemy kilka scen, które pozwolą przyjrzeć się nowym obszarom i okultystycznym przeciwnikom, z którymi trzeba się zmierzyć.

Żeby rozpocząć przygodę w dodatku musicie dotrzeć do rozdziału piątego w Borderlands 3. To pozwoli aktywować zadanie, które wyśle Was na mroźną planetę Xylourgos. Twócy przygotowali też garść zadań pobocznych poza głównym wątkiem, więc można liczyć na kilka godzin zabawy.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami