Animal Crossing: New Horizons - najbardziej relaksująca gra tej wiosny

Spłacanie długu nigdy nie było tak przyjemne.

Animal Crossing: New Horizons jest już dostępne na Nintendo Switch. Chcemy spędzić więcej czasu w grze przed przygotowaniem recenzji, więc przedstawiamy pierwsze wrażenia w formie materiału wideo.

Możecie przyjrzeć się fragmentom rozgrywki, ale też posłuchać, czym w ogóle jest Animal Crossing i na czym polegają podstawy tej nietypowej przygody, którą trudno porównać do innych gier.

Mówiąć w skrócie - tytuł ten to symulator codziennego życia, stanowiący coś pomiędzy The Sims a Stardew Valley. Fundamenty rozgrywki to proste, powtarzalne czynności.

Zbieramy surowce, sprzedajemy przedmioty, urządzamy dom i ogród, pomagamy otworzyć muzeum, łapiemy owady i łowimy ryby. Nowa odsłona oferuje też ciekawe nowości - choćby wycieczki na inne, losowo generowane wyspy.

Głównym celem jest spłata długów u Toma Nooka, czyli przedsiębiorcy, który stale daje nam kolejne pożyczki. Nie wiąże się to jednak z żadnym limitem czasowym, a po spłaceniu kredytu - i napisach końcowych - można spokojnie grać dalej.

Reklama

Skocz do komentarzy (4)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (4)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami