Call of Duty Warzone skrywa tajemnice - gracze znaleźli zamknięte bunkry i telefony

Wzmianka o kolejnej mapie?

Oprócz licznych nawiązań do poprzednich części Call of Duty, darmowe Warzone skrywa też na mapie zamknięte bunkry, zabezpieczone hasłem laptopy i telefony. Gracze próbują dociec, czym są tajemnicze obiekty oraz jak je aktywować.

Przedmioty nie są bowiem tylko elementem krajobrazu. Wygląda na to, że bunkry otworzą się po wpisaniu odpowiedniej kombinacji liczb obok wejścia. Z laptopami i telefonami również można wejść w interakcję.

Found a door by prison that only opens with a code. from r/CODWarzone
You can use the phone in the airport control tower from r/ModernWarzone
There's a laptop in the military base that needs a password. (under the control tower) from r/CODWarzone

Do tej pory społeczność fanów gry skoncentrowała się na zlokalizowaniu wszystkich tajemniczych przedmiotów - powstała już nawet mapa ze znaleziskami. Odkryto już 11 bunkrów.

Updated map of keypad, phones and computers from r/ModernWarzone

W kodzie gry przedmioty opisane są jako „map_hint_”, co w wolnym tłumaczeniu oznacza „wskazówkę dotyczącą mapy”. Być może więc obiekty skrywają informacje o nowej arenie dla Warzone.

Activision poinformowało na oficjalnej stronie, że ma w planach „mnóstwo zawartości i live eventów, które zaangażują społeczność w zgadywanie, co na nich czeka i przygotuje ich na nowe doświadczenia”.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami