Fortnite - punkty orientacyjne: jak odwiedzić ukryte miejsca

Mapa ze znacznikami.

W Fortnite jest już dostępny nowy zestaw wyzwań do drugiego sezonu drugiego rozdziału. Jedno z zadań jest związane z odwiedzaniem różnych punktów orientacyjnych.

Punkty orientacyjne nie są oczywiście nowością w Fortnite, ale co pewien czas się zmieniają. Na mapie jest wprost mnóstwo takich miejsc. Musisz odwiedzić jednak aż 15, dlatego poniżej znajdziesz mapę do zadania.

Punkty orientacyjne w Fortnite - mapa

Oto mapa, na której zaznaczyliśmy 27 punktów orientacyjnych. Jest ich więcej, ale ta liczba jest wystarczająca, abyś łatwo zrealizował cel zadania:

mapap

Jak zapewne już wiesz, punkty orientacyjne nie są oznaczone na mapie jako nazwane lokacje, więc ich znalezienie nie jest takie proste. Nazwy punktów orientacyjnych pokazują się w rogu ekranu, kiedy do nich wchodzisz.

W tym wyzwaniu musisz odwiedzić 15 różnych punktów orientacyjnych. Powtórki się nie liczą, więc nie możesz wracać do tych samych w różnych meczach.

f22

Podejmując się tego zadania, rozważ też wykonanie wyzwania Wyląduj na Platformie, Hydro 16 i w Trocinowym Tartaku. Kilka punktów orientacyjnych znajduje się właśnie przy wspomnianych miejscach.

Spis treści: Fortnite: rozdział 2, sezon 2 - wyzwania

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Ghost of Tsushima - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, walka, sekrety i mechanika.

ArtykułCyberpunk 2077 - premiera i najważniejsze informacje

Nowości, edycje, rozgrywka - wszystko, co warto wiedzieć.

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami