Mecz kwalifikacyjny do turnieju FIFA 20 rozstrzygnięty przez "papier, kamień, nożyce"

Przez problemy z serwerami.

Czwartkowy mecz kwalifikacyjny do turnieju FUT 20 Champions Cup w FIFA 20 musiał zostać rozstrzygnięty przez wirtualną rundę w „papier, kamień, nożyce”. Przez problemy z serwerami, zawodnicy nie mogli rozegrać spotkania.

Electronic Arts zaznacza w oficjalnym oświadczeniu, że przegrana w popularnej grze losowej nie była przyczyną odpadnięcia żadnego zawodnika z turnieju - obaj nie zakwalifikowali się bowiem do rozgrywek. Nie powstrzymało to jednak graczy przed wyrażeniem opinii o sytuacji.

„Nie mogę w to uwierzyć!” - napisał na Twitterze Shaun „Brandsha” Galea, któremu nie poszczęściło się w grze w „papier, kamień, nożyce”. „Musieliśmy w to zagrać, bo nie mogliśmy się odszukać ani zaprosić do meczu w licencjonowanych przez EA rozgrywkach kwalifikacyjnych. Mam dość”.

To jednak nie koniec problemów profesjonalnych graczy. Znany duński zawodnik Levy Frederique twierdzi, że oddał mecz walkowerem po tym, jak przez ponad trzy godziny próbował połączyć się z oponentem z FaZe Clan. „Tak ciężko trenowałem - znowu na nic” - napisał.

Zobacz: FIFA 20 - poradnik i najlepsze porady

Problemy nie dotyczyły oczywiście tylko wspomnianych zawodników, a wszystkich graczy. EA naprawiło jednak serwery jeszcze w czwartek.

Źródło: Polygon

Następnie: Każda zmiana koloru włosów postaci w Dead or Alive 6 kosztuje dolara

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami