Tryb battle royale do Call of Duty: Modern Warfare ukaże się w marcu jako darmowa gra - nieoficjalne informacje

Wariant Warzone.

Tryb battle royale do Call of Duty: Modern Warfare zostanie wydany jako osobna, darmowa dla wszystkich zainteresowanych gra - wynika z nieoficjalnych doniesień.

Serwis VGC - powołując się na anonimowych informatorów związanych z projektem - twierdzi, że moduł o nazwie Warzone zadebiutuje na początku marca. Według dziennikarzy, w tym tygodniu twórcy zaproszą na pokaz youtuberów i streamerów z Ameryki Północnej, by przygotowali materiały prezentujące wariant.

cod_modern_warfare_br
Postępy w Warzone będą połączone z Call of Duty: Modern Warfare

Tryb pojawi się w Call of Duty: Modern Warfare, ale ponoć ukaże się także jako samodzielna i darmowa dla wszystkich produkcja. W bezpłatnej grze nie zabraknie jednak możliwości kupna pełnej wersji ubiegłorocznej odsłony cyklu.

Informatorzy przekonują, że system postępów w Warzone będzie najprawdopodobniej powiązany z głównym tytułem studia Infinity Ward - przedmioty odblokowane w ramach Karnetu Bojowego gracze wykorzystają też w battle royale.

cod_mw_battle
Na mapie battle royale znajdą się podobno najbardziej znane lokacje z serii

Nieoficjalne doniesienia wskazują, że w nowej opcji rozgrywki zmierzy się ze sobą maksymalnie 200 użytkowników. Podobnie jak w innych przedstawicielach gatunku, zwycięży osoba, której postać jako ostatnia pozostanie żywa na placu boju.

Wariant zaoferuje rzekomo Plunder - zdobywaną podczas zabawy wirtualną walutę, którą w trakcie meczy przeznaczymy na zakup wyposażenia przydatnego w zmaganiach. Zasoby surowca przechowamy podobno w bankach, co umożliwi jego użycie w kolejnych potyczkach.

W Warzone znajdzie się ponoć znany z Apex Legends system komunikacji za pomocą gestów. Ponadto wyeliminowanie gracza nie zawsze zakończy zmagania - pokonanego użytkownika towarzysz przeniesie do ambulansu, który zawiezie poległego do gułagu. Aby wydostać się z więzienia i wrócić na plac boju, koniecznym ma być wygranie starcia 1 na 1 z innym więźniem.

Nadal są to nieoficjalne informacje, co oznacza, że niekoniecznie muszą okazać się prawdziwe. Faktem jest jednak, że niedawno w Call of Duty: Modern Warfare odkryto dużą mapę, która zapewne pojawi się w trybie battle royale.

Źródło: VGC

Następnie: Nowe gry na PS4 w PS Store - Hunt Showdown, Bayonetta i inne

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami