Path of Exile - Immortal Syndicate, Jun Ortoi

Syndykat i safehouse. Najazdy.

Jun Ortoi to jedna z postaci, na które natrafimy podczas rozgrywki w Path of Exile. Po raz pierwszy pojawia się w IX akcie, w lokacji The Oasis. Daje ona dostęp do nowej mechaniki rozgrywki, zwanej w grze Immortal Syndicate. W ramach tytułowego syndykatu, polować będziemy na jego członków, by następnie ich przesłuchać, a finalnie zrobić najazd na jedną z wielu ich siedzib.

Podczas pierwszego, jak i każdego kolejnego spotkania z Jun Ortoi (1) , będzie ona miała dla nas do wykonania trzy zadania spośród następujących:

153
  • Transport - na mapie pojawi się konwój, eskortowany przez 3 członków syndykatu. Celem gracza jest wyeliminowanie obstawy zanim transport dotrze do celu.
  • Research - Jun stać będzie przy włazie do podziemnego laboratorium, w którym członek syndykatu próbuje zniszczyć dowody. Celem gracza jest dotarcie do członka syndykatu i pokonanie go zanim ten zdąży wykonać swoje zadanie.
  • Fortification - na mapie ulokowana zostanie forteca syndykatu, wewnątrz której znajdować będą się jej członkowie. Zadaniem gracza jest wdarcie się do środka i pokonanie członków.
  • Intervention - jeden lub więcej członków syndykatu wskoczy przez portal i zaatakuje gracza. Celem gracza jest ich eliminacja.

Zadania te nie mogą się powtarzać w ramach jednej lokacji. Za wykonanie każdego z nich, gracz będzie mógł przesłuchać pokonanych członków syndykatu - w tym celu należy po prostu wejść z nimi w interakcję (2) .

154

W nowo otwartym oknie będziemy zawsze mieli do wyboru dwie opcje - możemy przesłuchać schwytanego członka (3) bądź wykorzystać drugą, losową opcję (4) , jak egzekucja, dogadanie się czy zdrada. Pierwsza opcja sprawia, iż członek zostaje wrzucony do lochu, a my co turę otrzymujemy określoną ilość punktów wywiadu, druga opcja z kolei daje natychmiastowy efekt, lecz mniej wartościowy.

155

Punkty wywiadu służą do lokalizowania placówek (Safehouse) syndykatu. Dzielą się na 5 grup: Transportation (5) , Fortification (6) , Research (7) , Intervention (8) i Mastermind (9) .

Podczas przesłuchiwania pochwyconych członków syndykatu, będziemy mogli uzyskać punkty konkretnej grupy - w zależności od tego, który typ zadania wykonaliśmy. Na dole ekranu (10) widać też członków syndykatu, którzy aktualnie są przesłuchiwani.

Gdy uda się zapełnić któryś z pasków, będzie można rozpocząć proces najazdu na placówkę wroga. W tym celu odnaleźć należy Jun (w mieście bądź w naszej kryjówce) i wejść z nią w interakcję, a następnie z listy dialogowej wybrać Show Investigation (11) .

156

W znanym oknie śledztw należy teraz kliknąć na przycisk Safehouse (12) , który wyświetli się pod zapełnionym paskiem. Po kilku sekundach otworzą się portale, które pozwolą wejść nam do kryjówki wroga.

157

W tej strefie przebić musimy się po prostu do drugiego końca lokacji, eliminując po drodze setki wrogów. Na końcu ścieżki znajdziemy wejście do kryjówki syndykatu (13) .

158

W niewielkiej lokacji do pokonania będą członkowie syndykatu (14) . Po ich eliminacji, będzie można ich przesłuchać, by zapełnić pasek Mastermind. Po wszystkim pozostaje tylko oczyszczenie miejscówki ze skarbów i powrót do miasta, by rozpocząć cały proces od początku.

159

Następnie: Path of Exile - Essence (esencje)

Spis treści: Path of Exile - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Path of Exile - build: Duelist Cyclone Slayer

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami