Darksiders Genesis - Gromowładny (boss)

Finalny przeciwnik w 12 rozdziale gry.

Gromowładny to główny przeciwnik, którego spotkasz w 12 rozdziale gry o nazwie Wir. Jest to ulepszona wersja jednego z szamanów, z którymi walczyłeś wcześniej w trakcie etapu. Podczas starcia należy przede wszystkim unikać ataków rywala.

b065

Podstawowym atakiem Gromowładnego (1) jest wystrzeliwany, elektryczny pocisk (2). Wystarczy wykonać unik, żeby go ominąć.

b066

Oprócz tego rywal będzie często przyzywał jaszczury, z którymi dobrze jest się rozprawiać się w pierwszej kolejności. Bardzo dobrze jest zastosować ataki rażące kilku rywali naraz, na przykład elektryczną wiązkę (3).

b067

Boss będzie też często przyzywał elektryczne włócznie wytwarzające wokół naelektryzowane pola (4). Nie wchodź w nie, ponieważ zostaniesz porażony prądem, a ponadto po chwili dojdzie do eksplozji, w wyniku której bohater może odnieść rany.

b068

Oprócz zwykłych ataków warto w trakcie walki z Gromowładnym przybierać silniejsze formy (5), co pozwoli oczyścić arenę z mniejszych wrogów i zabrać sporo życia bossowi.

Następnie: Darksiders Genesis - Dagon (boss)

Spis treści: Darksiders Genesis - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Darksiders Genesis - Szyderca (boss)

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami