Darksiders Genesis - Demon Popiołów (boss)

Główny przeciwnik w rozdziale 2.

Kolejnym trudnym przeciwnikiem, na którego trafisz podczas rozgrywki w Darksiders: Genesis jest Demon popiołów. Po raz pierwszy natkniesz się na niego w rozdziale drugim, gdzie jest finałowym bossem, ale przeciwnik ten będzie pojawiał się również na kolejnych etapach.

b007

W trakcie walki z tym rywalem dobrze sprawdzi się Waśń. Przede wszystkim oddal się od rywala i trzymaj się na dystans. Biegaj do tyłu i rozprawiaj się najpierw z mniejszymi wrogami (1), a potem ostrzeliwuj bossa (2).

b008

Co pewien czas demon zacznie obracać wałkiem, po czym położy go na ziemi i rozpocznie szarżę (3) w kierunku bohatera. Odskocz wtedy na bok i kontynuuj ataki. Staraj się również nie zbliżać do oponenta, ponieważ wtedy zaatakuje wręcz (możesz wykonać unik przed ciosem).

b009

W trakcie szarży, a później podczas biegu, boss będzie zostawiał za sobą smugę ognia (4), którą omijaj lub przeskakuj nad nią, gdybyś znalazł się w jej pobliżu.

b010

W drugiej części walki rywal może wyprowadzać atak wręcz, po którym pojawi się kilka ognistych smug (5). Wystarczy trzymać się na dystans, żeby cios w żaden sposób nie zagroził bohaterowi.

Następnie: Darksiders Genesis - Legion Bełtomiot (boss)

Spis treści: Darksiders Genesis - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Darksiders Genesis - Demon Nicości (boss)

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

PS Plus: listopad 2021 - pełna oferta

Knockout City, Kingdom of Amalur: Re-Reckoning i inne.

Nowe gry w Amazon Prime za darmo - zobacz listę wszystkich gier

Rise of the Tomb Raider, Dragon Age: Inkwizycja i nie tylko.

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami