Twórcy Star Wars Jedi: Upadły Zakon nie wykluczają powstania kontynuacji

"Chcemy dalej opowiadać tę historię".

Wydane niedawno Star Wars Jedi: Upadły Zakon (Fallen Order) okazało się dla EA sukcesem, bijąc rekordy sprzedaży cyfrowej. Twórcy gry ze studia Respawn Entertainment nie wykluczają teraz, że powstanie sequel produkcji.

Charlie Houser, który w zespole pełni funkcję dyrektora strategicznego, udzielił wywiadu serwisowi GamesRadar. W rozmowie przyznał, że deweloperzy są zainteresowaniem kontynowaniem losów Cala Kestisa.

- Mieliśmy niesamowitą frajdę tworząc Upadły Zakon. By ukończyć projekt, nowa ekipa, która sformowała się w Respawn, musiała się wiele nauczyć. Czekając na reakcję i opinię graczy, (…) bardzo chcielibyśmy przygotowywać kolejne produkcje i dalej opowiadać tę historię w świecie Star Wars - zapewnia.

To oczywiście nie oznacza, że wspomniany sequel faktycznie powstanie. Biorąc jednak pod uwagę, że pozycja osiągnęła dobre wyniki (najlepiej sprzedająca się w ciągu dwóch tygodni od premiery w dystrybucji cyfrowej gra z uniwersum Gwiezdnych Wojen) jest to prawdopodobne.

star_wars_jedi_moc
Moc odgrywa dużą rolę w walce

Zobacz: Star Wars Jedi: Upadły Zakon - Poradnik, Solucja

Akcję Star Wars Jedi: Upadły Zakon osadzono pomiędzy „Zemstą Sithów” a „Nową Nadzieją”. Gracze wcielają się w Cala Kestisa - padawana, któremu udało się przetrwać wydany przez Imperatora tak zwany Rozkaz 66.

Źródło: GamesRadar

Następnie: Seria Project Cars i studio Slightly Mad przejęte przez Codemasters

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami