Twórcy Star Wars Jedi: Upadły Zakon nie wykluczają powstania kontynuacji

"Chcemy dalej opowiadać tę historię".

Wydane niedawno Star Wars Jedi: Upadły Zakon (Fallen Order) okazało się dla EA sukcesem, bijąc rekordy sprzedaży cyfrowej. Twórcy gry ze studia Respawn Entertainment nie wykluczają teraz, że powstanie sequel produkcji.

Charlie Houser, który w zespole pełni funkcję dyrektora strategicznego, udzielił wywiadu serwisowi GamesRadar. W rozmowie przyznał, że deweloperzy są zainteresowaniem kontynowaniem losów Cala Kestisa.

- Mieliśmy niesamowitą frajdę tworząc Upadły Zakon. By ukończyć projekt, nowa ekipa, która sformowała się w Respawn, musiała się wiele nauczyć. Czekając na reakcję i opinię graczy, (…) bardzo chcielibyśmy przygotowywać kolejne produkcje i dalej opowiadać tę historię w świecie Star Wars - zapewnia.

To oczywiście nie oznacza, że wspomniany sequel faktycznie powstanie. Biorąc jednak pod uwagę, że pozycja osiągnęła dobre wyniki (najlepiej sprzedająca się w ciągu dwóch tygodni od premiery w dystrybucji cyfrowej gra z uniwersum Gwiezdnych Wojen) jest to prawdopodobne.

star_wars_jedi_moc
Moc odgrywa dużą rolę w walce

Zobacz: Star Wars Jedi: Upadły Zakon - Poradnik, Solucja

Akcję Star Wars Jedi: Upadły Zakon osadzono pomiędzy „Zemstą Sithów” a „Nową Nadzieją”. Gracze wcielają się w Cala Kestisa - padawana, któremu udało się przetrwać wydany przez Imperatora tak zwany Rozkaz 66.

Źródło: GamesRadar

Następnie: Seria Project Cars i studio Slightly Mad przejęte przez Codemasters

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

PS Plus: lipiec 2020 - pełna oferta

Aż trzy gry na 10-lecie usługi.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami