Star Wars Jedi: Upadły Zakon - Zeffo: więzienie, zagadki z kablami, arena walk, Sorc Tormo

Rozdział 4 - docieramy do BD-1 i uciekamy z pułapki.

Kolejna część kampanii fabularnej Star Wars Jedi: Fallen Order przeniesie nas do więzienia. Trafiamy do niego po walce z łowcą nagród w trakcie zmierzania na Modliszkę po przeszukaniu Grobowca Miktrulla.

148

Aby wydostać się z celi zlokalizuj podświetlone na niebiesko panele na ścianach i użyj na nich mocy przyciągania. Następnie uchwyć kabel zasilający (1) i przeciągnij go do gniazda (2), co spowoduje otworzenie głównego przejścia.

149

Przejdź przez korytarz z przeszkodami, a dotrzesz do miejsca z kablami zasilającymi. Umieść pierwszy (3) w gnieździe z lewej (4). Następnie użyj przyciągania na podłączonej końcówce (5) kolejnego i osadź ją w gnieździe (6) z prawej. Otworzysz drzwi na korytarzu - przejdź przez nie, zniszcz pchnięciem ścianę i przejdź przez szczelinę.

150

Dotrzesz na korytarz z celami. Skieruj się w prawo, przebiegnij po ścianie i wyjmij wtyczkę (7). Wróć z nią na drugą stronę przepaści, a następnie rozbujaj się na kablu i dostań się na podwyższenie po drugiej stronie. Włóż wtyczkę w gniazdo (8), co otworzy przejście do kolejnej lokacji.

Ucieczka z więzienia

Na miejscu spotkasz droida BD-1, który również trafił do aresztu. Po zakończeniu przerywnika trzeba będzie wydostać się z celi i więzienia.

151

Zacznij od przyciągnięcia płyty z prawej. Odsłonisz układ elektroniczny (9), do którego włam się robotem, co spowoduje otworzenie głównego przejścia. Wróć do poprzedniej lokacji, przebiegnij po ścianie i udaj się do korytarza z lewej. Na jego końcu jest komputer, do którego włam się droidem, co otworzy kolejne drzwi.

152

Odblokujesz skrót i wrócisz do pomieszczenia z kablami. Zacznij od włamania się do panelu (10), co zasili generator. Weź kabel z lewej i podłącz go do gniazda w mechanizmie (11), po czym osadź kolejny w prawej części maszyny (12). Uruchomisz w ten sposób windę (13), którą wjedź na górę.

Walka na arenie

Po wjechaniu windą na górę rusz przed siebie i skorzystaj z punktu medytacji, który znajduje się przed wejściem na arenę.

153

Po wkroczeniu na nią rozpocznie się seria pojedynków, w których musisz rozprawiać się z kolejnymi przeciwnikami. Na początku będą to żuki oraz ropucha Oggdo (14). Unikanie ich ciosów oraz walka z nimi nie powinna przysporzyć większych trudności.

154

Następnie do bitwy zostaną wysłane szczury, żuki i małe pająki (15). Uważaj zwłaszcza na ataki tych ostatnich. Unikaj ich pajęczyn i trucizny, którą mogą po sobie zostawić. Postaraj się szybko rozprawić z jedną grupą, po czym eliminuj kolejne.

155

W kolejnym starciu będziesz musiał stawić czoła Jotazowi (16) i dużemu pająkowi (17). W tym przypadku zachowaj ostrożność i staraj się trzymać rywali na dystans. Staraj się doprowadzić do sytuacji, w której bohatera zaatakuje jeden z nich. Odeprzyj jego atak, zadaj mu kilka ciosów i odskocz zanim do walki dołączy drugi. Kontynuuj w ten sposób, aż rozprawisz się z jednym, a potem drugim rywalem.

156

Na samym końcu do walki przystąpi łowca nagród Bez Szans, z którym już się mierzyłeś. Ponownie uważaj na momenty, w których ostrzeliwuje bohatera z powietrza (18), a na bliskim dystansie uciekaj przed miotaczem ognia. Pozostawaj w ruchu, blokuj jego ataki i wyprowadzaj własne, kiedy nadarzy się okazja.

Możesz też spróbować zniszczyć jego plecak rakietowy, co ograniczy mobilność wroga. Warto wspomóc się mocami pchnięcia i przyciągnięcia, aby wytrącać rywala z równowagi. Po zwycięstwie w ostatnim pojedynku na arenie pojawi się Modliszka. Wejdź na jej pokład, co zakończy misję i cały rozdział.

Następnie: Star Wars Jedi: Upadły Zakon - Kashyyyk: Tarfful, Maria, Zarośnięta Przełęcz, Kraina Cieni, aparat tlenowy

Spis treści: Star Wars Jedi: Upadły Zakon - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Star Wars Jedi: Upadły Zakon - Zeffo: Grobowiec Miktrulla, przyciąganie, zagadka z magnesami, iglica, Bez Szans (boss)

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami