Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Star Wars Jedi: Upadły Zakon - Kashyyyk: Tarfful, Maria, Zarośnięta Przełęcz, Kraina Cieni, aparat tlenowy

Rozdział 4 - docieramy do poszukiwanej osób, ukrywających się w dżungli.

Po ucieczce z więzienia kampania fabularna Star Wars Jedi: Fallen Order skieruje nas tym razem na odwiedzony już wcześniej Kashyyyk. Aby dotrzeć na tę planetę, jak zwykle skorzystaj z holostołu. Po wylądowaniu celem będzie dotarcie do Tarffula i Marii. Skieruj się w stronę przejścia z prawej.

Skorzystaj z windy, dzięki czemu dostaniesz się na miejsce ostatniej dużej bitwy, podczas poprzedniego rozdziału. Zejdź windą na dół i przejdź przez drzwi, co odblokuje skrót. Przejdź po rurze na ścieżkę prowadzącą do dżungli i ruszaj przed siebie. Po drodze natkniesz się na nowego przeciwnika - Slyyyga (1). Są to dość wolni rywale, ale zostawiają toksyczny śluz raniący bohatera.

Rusz w głąb dżungli, aż dotrzesz na otwartą przestrzeń, gdzie znajdziesz punkt medytacyjny. Na lewo od niego będzie klatka (2) z latającym wrogiem - Mykalem. Możesz skorzystać z przyciągnięcia, aby łatwiej się z nim rozprawić. Następnie pchnij metalową konstrukcję z prawej, dzięki czemu dotrzesz do wspomnianego punktu zapisu gry. Aby dostać się dalej skorzystaj z liny.

Dotrzesz w ten sposób do wrogiej bazy, gdzie rozpraw się ze szturmowcami. Ruszaj dalej eliminując kolejnych wrogów, w tym szturmowca czystki (3). Skorzystaj z panelu (4), żeby odblokować przejście z lewej. Przejdź po belkach do kolejnej części dżungli, gdzie szturmowcy walczą z lokalnymi zwierzętami.

Przedzieraj się przez kolejne przeszkody i rywali, aż dotrzesz do okrągłej, drewnianej platformy. Wyeliminuj przebywających na niej szturmowców i skorzystaj z linki (5), aby zjechać na dół. Wskocz do wody, przepłyń kawałek i wyjdź na ląd w miejscu z kolejnym punktem medytacyjnym.

Ruszaj dalej, przechodząc przez jaskinię z ognistymi żukami. W dalszej części uważaj na roślinne pułapki. Chodzi o zamykające się rośliny (6) oraz poruszające się kwiaty (7). Unikaj pierwszych i drugich. W przypadku paszcz musi minąć nieco czasu, zanim się zamkną, więc możesz szybko przez nie przebiegać lub ustawiać na nich wrogów, aby ułatwić sobie walkę.

Zapamiętaj te wskazówki, ponieważ idąc dalej natkniesz się na kilka grup przeciwników. Po ich pokonaniu skieruj się w stronę ściany z pnączami. Zacznij szybko wchodzić na górę, omijając i uciekając przed kwiatami (8), które będą próbowały dopaść bohatera.

Na górze rozpraw się ze Slyyygiem i dużym pająkiem, po czym skieruj się w lewo. Przebiegnij po ścianie, wskocz do wody i wyjdź na ląd w miejscu z punktem zapisu gry. Rozpraw się z lokalnymi przeciwnikami, po czym skorzystaj z nadymających się roślin (9), aby dostać się na wyższe poziomy. Wystarczy wskoczyć na taką roślinę, aby wybiła bohatera wysoko w górę.

Dostań się w ten sposób na drewnianą platformę, po czym wskocz na roślinę, która wybije bohatera nad wodę. Złap się tu liny (10), dzięki której będziesz w stanie dostać się na drugi brzeg (11), gdzie spotkasz Tarffula i Marię. Po rozmowie otrzymasz od nich aparat tlenowy, umożliwiający nurkowanie.

Następnie: Star Wars Jedi: Upadły Zakon - Kashyyyk: nurkowanie, dotarcie do Drzewa Początku, ucieczka przed statkiem

Spis treści: Star Wars Jedi: Upadły Zakon - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Star Wars Jedi: Upadły Zakon - Zeffo: więzienie, zagadki z kablami, arena walk, Sorc Tormo

O autorze

Awatar Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Komentarze

More Poradniki

Najnowsze artykuły