Star Wars Jedi: Upadły Zakon - Kashyyyk: AT-AT, przeciążenie, pająki, uwolnienie Wookieech, Droid Strażniczy (boss)

Rozdział 3 - pomagamy partyzantom w walce z Imperium.

Po opuszczeniu Grobowca Eilrama akcja Star Wars Jedi: Fallen Order powróci na statek. Podejdź do holostołu i wybierz kolejny cel podróży, czyli planetę Kashyyyk zamieszkaną przez rasę Wookiee, gdzie zaczniemy poszukiwania Tarffula.

081

Po lądowaniu bohater znajdzie w wodzie. Zacznij płynąć przed siebie, aż dotrzesz do wielkich kroczących robotów AT-AT. Skieruj się do tego z prawej i zacznij wchodzić na górę po pnączach (1) na nodze. Kieruj się w górę, aż dotrzesz na szczyt, gdzie pozbądź się strzelca i wskocz do środka.

082

Przejdź do szczeliny (2) za ścianą, dzięki czemu zejdziesz na dolny pokład. Ruszaj przed siebie do pomieszczenia z przeciwnikami, których wyeliminuj. Następnie otwórz drzwi i rozpraw się z dwoma pilotami.

083

Po przejęciu sterów zaatakuj blasterami i rakietami nogi robota przed sobą. Po jego zniszczeniu ruszaj na wprost, eliminując wrogie maszyny (3) oraz żołnierzy.

084

Po dotarciu do lądowiska zniszcz wahadłowce (4) oraz pozbądź się wszystkich żołnierzy wybiegających z bazy (5) i z prawej strony (6). Na koniec ostrzelaj latającą maszynę, która zaatakuje robota.

Funkcja przeciążenia, dotarcie do partyzantów

Po zakończeniu bitwy rozpocznie się przerywnik, w którym poznasz bojowników ruchu oporu oraz ich przywódcę Sawa Gerrerę.

085

Po filmiku skieruj się do przejścia z lądowiska. Po przejściu przez drzwi zlokalizuj kable, za którymi znajdziesz ścieżkę. Skorzystaj z niej, a dotrzesz do miejsca ze stołem (7), dzięki czemu droid BD-1 zyska nową funkcję - możliwość przeciążenia, pozwalającą włączanie i wyłączanie różnych urządzeń. Po jej aktywowaniu bohatera zaatakuje pająk, z którym się rozpraw (odskakuj przed jego atakami, zwłaszcza związanymi z pajęczyną).

086

Wejdź na pobliskie podwyższenie i skorzystaj z nowej funkcji na panelu (8). Kiedy mechanizm (9) z kablem przesunie się w pobliże bohatera, odetnij zasilanie. Następnie skorzystaj z kabla, żeby dostać się do przejścia (10) po drugiej stronie.

087

Zniszcz kable, przebiegnij po ścianie i podejdź do drugiego panelu (11). Aktywuj go, a kiedy pojawi się mechanizm (12) zatrzymaj go mocą i przebiegnij na drugą stronę przepaści. W dalszej części rozpraw się z żukami ogniowymi.

088

Przeskocz przez przepaść korzystając z liny (13), po czym przemieść się dalej po kilku ścianach (14), aż dotrzesz do miejsca, gdzie wdrap się na górę. W ten sposób dotrzesz do grupy partyzantów.

Uwolnienie Wookieech, droid strażniczy

Rozpocznie się scenka, w której Saw Gerrera przekaże bohaterowi wiadomości ze zwiadu oraz wytyczy nowy cel misji. Będzie nim uwolnienie Wookieech.

089

Rusz przed siebie i skorzystaj z pchnięcia, aby zniszczyć pękniętą ścianę. Przejdź po gałęzi do Imperialnej rafinerii. Skorzystaj z punktu medytacji i użyj pchnięcia na zbiorniku (15), dzięki czemu przejdziesz na drugą stronę.

090

Skorzystaj z liny i zeskocz na dół, gdzie rozpraw się ze szturmowcami. Wejdź do bazy, rozpraw się z kolejną grupą rywali i, jeśli chcesz, to skręć w prawo. Użyj mocy spowolnienia na mechanizmie i przejdź na drugą stronę, gdzie znajdziesz punkt medytacji. Wróć do miejsca, gdzie walczyłeś ze szturmowcami i przejdź przez drzwi. Staniesz do walki ze szturmowcem czystki - unikaj jego ataków, zwłaszcza specjalnych (16) i wykonuj kontry, kiedy się da.

091

Ruszaj dalej, przechodząc przez wąskie przejście. Dotrzesz do miejsca walki szturmowców z żukami. Po walce wejdź na kratkę z lewej (17) i skieruj się do panelu (18), do którego włam się robotem. Spowoduje to zablokowanie mechanizmu i umożliwi dalszą drogę przez przejście z lewej. Po drodze będziesz musiał spowolnić wiatrak.

092

W kolejnej lokacji skorzystaj z punktu medytacji i poczekaj chwilę, aż wojska imperialne stoczą bitwę z pająkami (19). Kiedy przeciwnicy wzajemnie się osłabią zeskocz na dół, rozpraw się z niedobitkami i przebiegnij po ścianie (20) na prawo.

093

Następnie spowolnij obracający się mechanizm (21), przejdź po nim i przeskocz na ścianę (22), po której przejdź w lewo. Podciągnij się i zacznij przebijać się przez korytarze z przeciwnikami.

094

Kontynuuj do punktu medytacji, po czym udaj się na prawo od niego i przejdź na drugą stronę po rurze. Natkniesz się na oddział wrogów, w tym szturmowca Czystki. Możesz szybko go wyeliminować, korzystając z pchnięcia i spychając go w przepaść (23).

095

Przejdź przez drzwi z lewej i kontynuuj, aż dotrzesz do konsoli w korytarzu z celami, w których przetrzymywani są Wookiee. Kiedy wejdziesz z nią w interakcje rozpocznie się scenka, w której zostaniesz zaatakowany przez droida strażniczego. Jest on dość silnym, ale powolnym przeciwnikiem, dlatego unikaj jego ataków (24) i wyprowadzaj swoje, kiedy tylko nadarzy się okazja. Po zwycięskiej walce skorzystaj z konsoli, aby uwolnić więźniów i zakończyć tę część misji.

Następnie: Star Wars Jedi: Upadły Zakon - Kashyyyk: oczyszczenie więzienia, Saw Gerrera, powrót na statek

Spis treści: Star Wars Jedi: Upadły Zakon - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Star Wars Jedi: Upadły Zakon - Zeffo: Grobowiec Eilrama, zagadka z trzema sferami, AT-ST (boss)

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami