Red Dead Online - strzelanie z dwóch broni jednocześnie

Na dwie ręce z pistoletami, rewolwerami i strzelbami.

Standardowo w Red Dead Online strzela się oczywiście z jednej broni jednocześnie, ale możliwe jest też trzymanie dwóch rewolwerów, pistoletów lub krótkich strzelb w obu dłoniach. Kosztem precyzji otrzymujemy wtedy zwiększone obrażenia i szybkostrzelność.

W tym poradniku dowiesz się, jak odblokować taką opcję, ile to kosztuje i jakie są wymagania.

Dwie bronie jednocześnie w Red Dead Online

Aby korzystać z broni na dwie ręce, musisz wykupić dodatkową kaburę. Otwórz katalog sklepowy (przytrzymaj J na PC, strzałkę w lewo na PS4 i Xbox One) i przejdź do kategorii Akcesoria bojowe. Przewracaj kolejne strony, aż dojdziesz do kabur (obrazek poniżej).

dwie1

Najtańszą i najbardziej korzystną kaburą jest Kabura jeźdźca, która kosztuje zaledwie 8,50 dol. i wymaga 25. rangi postaci. Reszta kabur jest już droższa i odblokowuje się dopiero na wyższych poziomach.

Należy oczywiście wspomnieć, że aby korzystać z dwóch broni jednocześnie, musisz te bronie posiadać. Nadają się dwa pistolety, rewolwery i krótkie strzelby, a także dowolna kombinacja powyższych.

dwie2

Jeżeli jesteś wyposażony w dwie bronie krótkie, po włączeniu koła broni na samej górze zobaczysz symbol dwóch strzałek, podpisany „Na dwie ręce”. Wybierz go i puść koło, by chwycić dwie bronie.

Następnie: Red Dead Online - śmierć konia i ubezpieczenie, jak odzyskać, marna chabeta

Spis treści: Red Dead Online - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Red Dead Online - zestaw umiejętności: karty Zabójczej precyzji i pasywne

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami