Call of Duty: Modern Warfare - jakie Atuty wybrać

Najlepsze perki.

Atuty (perki) powracają w Call of Duty: Modern Warfare. Poza tym, że każda broń pozwala też wybrać różne specyficzne dla uzbrojenia atuty, to są też one dostępne w starym, klasycznym stylu, w menu tworzenia zestawu uzbrojenia.

Ponownie mamy do dyspozycji Atuty w 3 kategoriach. Poniżej wskażemy te, które naszym zdaniem są najlepsze w każdej kategorii.

atuty

Kategoria pierwsza - niebieska:

Tutaj najlepsze perki to Przesada oraz Zimna krew. Ten pierwszy jest idealny do trybu Wojny naziemnej, bo pozwala wyposażyć dwie bronie główne. Na wielkich mapach trybu Ground War połączenie strzelby i snajperki okazuje się fantastycznym rozwiązaniem. Zimna krew z kolei sprawia, że stajemy się niewidoczni dla nagród za serie - nie może więc namierzyć nas wrogi śmigłowiec czy samolot bojowy. Zanim odblokujemy Zimną krew, warto wyposażyć Przesadę lub Sprintera.

Kategoria pierwsza - czerwona:

Tu najlepszym atutem jest Duch. Pozwala być niewykrytym dla radarów wroga, co jest najbardziej przydatne w efektywnej grze. Oczywiście obniżenie potrzebnych zabójstw do serii z atutu Łatwizna też może być niezłe, ale głównie dla początkujących. Duch w połączeniu z Zimną krwią i bronią z tłumikiem to zabójcza kombinacja.

Kategoria pierwsza - żółta:

W tej kategorii nie mamy ewidentnie najlepszego atutu. Wszystkie mogą okazać się przydatne. Najlepiej wybrać chyba Wzmocnienie, które pozwala na szybszą zmianę broni - dobre w połączeniu z Przesadą z kategorii niebieskiej. Atut Odłamki też może być skuteczny, bo pozwala posiadać dwa granaty na początku rundy.

Spis treści: Call of Duty: Modern Warfare - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Call of Duty: Modern Warfare - mecz prywatny, jak grać z botami

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Age of Empire 4 - Poradnik, Solucja

Jak grać, rozwijać bazę, wygrywać potyczki i przejść wszystkie misje.

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami