Call of Duty: Modern Warfare na PC wymaga stałego połączenia z siecią - także w kampanii fabularnej

Konieczne logowanie w usłudze Blizzarda.

Call of Duty: Modern Warfare na PC do działania wymaga stałego połączenia z siecią. Internet jest niezbędny także podczas zabawy w kampanii fabularnej.

Najnowsza odsłona cyklu w wersji komputerowej dostępna jest wyłącznie na platformie Battle.net. Przed uruchomieniem produkcji należy zalogować się na własne konto w usłudze Blizzarda - gra nie włączy się, jeżeli nie uzyska dostępu do serwerów.

cod_mw_serwery
Wersja PC wymaga połączenia z internetem - źródło: Resetera

O braku możliwości zabawy w trybie offline poinformowali dziennikarze serwisu DSO Gaming oraz użytkownicy forów Resetera i Reddit. Internet jest wymagany nie tylko w module wieloosobowym, ale i w przeznaczonej dla pojedynczego gracza kampanii fabularnej.

To jednak nie wszystko: użytkownicy zauważają, że utrata połączenia sieciowego podczas rozgrywki skutkuje przerwaniem zmagań - produkcja przenosi nas do menu głównego, gdzie otrzymujemy komunikat, który wyjaśnia, że musimy się zalogować się do Battle.net.

Warto zaznaczyć, że na PS4 i Xbox One istnieje możliwość rozegrania kampanii fabularnej także bez internetu. Na razie nie jest jasne, czy w przyszłości taka funkcja pojawi się też na komputerach osobistych.

Call of Duty: Modern Warfare jest próbą zresetowania współczesnej odnogi cyklu. W trybie opowieści gracze biorą udział w misjach oddziałów specjalnych toczących się w różnych rejonach świata.

Źródło: DSO Gaming, Reddit

Następnie: Tester Fortnite pozwany za "wyciek" informacji o Rozdziale 2

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głˇwnie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterˇw i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami