Użytkownicy Twitcha wspólnie grają w The Outer Worlds - sterując komendami na czacie

Wysiłek grupy graczy.

Na Twitchu trwa wydarzenie, w ramach którego użytkownicy serwisu próbują wspólnie grać w The Outer Worlds - najnowsze RPG od twórców Fallout: New Vegas ze studia Obsidian Entertainment.

Zasady są proste: każdy zainteresowany internauta posiadający konto w portalu za pomocą komend wpisywanych na czacie może sterować postacią. W efekcie setki osób jednocześnie próbuje kierować podopiecznym, wydając niekiedy sprzeczne polecenia.

Warto zaznaczyć, że możliwości użytkowników nie ograniczają się wyłącznie do poruszania bohaterem. Gracze mogą między innymi wybierać opcje dialogowe, walczyć, nawigować po menu lub zarządzać posiadanym ekwipunkiem.

Oczywiście ukończenie produkcji w przypadku, gdy kontrolę nad jedną postacią sprawuje kilkaset osób, stanowi nie lada wyzwanie. Przykładowo internauci przez kilka minut potrafią przemieszać się podopiecznym powolnymi skokami.

the_outer_worlds_akcja
W grze nie brakuje broni

Zobacz: The Outer Worlds - premiera i najważniejsze informacje

Wydarzenie to kolejna edycja akcji Twitch Plays. W poprzednich odsłonach użytkownicy serwisu próbowali razem grać w produkcje z serii Pokemon, a także wyróżniające się wysokim stopniem trudności Dark Souls i sieciowe PUBG.

The Outer Worlds zadebiutuje 25 października na PC, PS4 i Xbox One, przy czym od dnia premiery dostępna będzie w ofercie abonamentu Xbox Game Pass na komputerach i konsoli Microsoftu. Tytuł cieszy się uznaniem recenzentów, zbierając wysokie oceny.

Następnie: Doom 64 wraca po ponad 20 latach - zwiastun klasyka w wersji na współczesne platformy

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami