The Outer Worlds - nowy gameplay prezentuje początek RPG od autorów Fallout: New Vegas

Pierwsze 20 minut przygody.

Dziennikarze serwisu IGN opublikowali materiał prezentujący pierwsze 20 minut rozgrywki z The Outer Worlds - nowego RPG od twórców Fallout: New Vegas.

Gracze wcielą się w postać, która po 70 latach hibernacji wybudza się na statku kosmicznym. Podopieczny zostaje następnie zesłany w kapsule na powierzchnię planety, gdzie powinien spotkać się z zatrudnionym przemytnikiem, ale nie wszystko idzie zgodnie z planem.

W nagraniu przedstawiono pierwsze zadanie, w którym celem jest odnalezienie porzuconego statku. Po drodze bohater natyka się na postacie niezależne, z którymi prowadzi konwersacje, a także mierzy się z przeciwnikami.

W starciach można skorzystać zarówno z broni białej (w wideo użyto pałki) oraz palnej. Pojawi się opcja chwilowego spowolnienia czasu, co przyda się w walkach, umożliwiając precyzyjniejsze celowanie we wrogów.

Serwis IGN udostępnił także inny materiał, który prezentuje kreator postaci. Tworząc własnego podopiecznego nie tylko spersonalizujemy wygląd, ale również ustalimy szereg zróżnicowanych atrybutów i wybierzemy zdolności.

Zobacz: The Outer Worlds - premiera i najważniejsze informacje

Produkcja to nastawione na akcję RPG z elementami strzelanki, osadzone w realiach science-fiction. Podczas zabawy gracze zwiedzą różne planety. Co ciekawe, gra pozwoli zabić wszystkich bohaterów niezależnych, nie blokując przy tym możliwości ukończenia tytułu.

The Outer Worlds zadebiutuje 25 października na PC, PS4, Xbox One i Switch. Warto zaznaczyć, że w dniu premiery projekt pojawi się w ofercie komputerowego i konsolowego abonamentu Xbox Game Pass.

Następnie: Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 opóźnione. Twórcy nie chcą "powtórzyć błędów" pierwszej części

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami