Duża aktualizacja FIFA 20 naprawia karierę

Usunięto problem ze składami oraz błąd z Ligą Mistrzów.

FIFA 20 na PC otrzymała dużą aktualizację, która koncentruje się przede wszystkim na usprawnieniu kariery (na konsolach pojawi się w późniejszym terminie).

Twórcy rozwiązali problemy zgłaszane przez fanów. Wyeliminowano błąd sprawiający, że sztuczna inteligencja kierująca czołowymi klubami nie wystawiała najlepszych składów. Usunięto też usterkę, przez którą w sezonie nie odbywały się Liga Mistrzów i Liga Europy.

fifa20_patch
EA Sports usprawnia FIFA 20

Ponadto teraz menedżerzy nie powinni być już zwalniani mimo osiągania dobrych wyników z drużyną. Dzięki aktualizacji, w półfinałach Pucharu Ligi Angielskiej w przypadku remisu gra prawidłowo uruchamia od razu konkurs rzutów karnych, a nie dogrywkę.

Unikniemy też sytuacji, gdy wskaźnik kontroli piłkarza zniknie z ekranu, naprawiono również problemy z kwalifikacjami do różnych etapów Ligi Mistrzów i Ligi Europy. Usunięto także kłopoty z wyświetlaniem informacji o pieniądzach wydanych na transfery.

Zobacz: FIFA 20 - poradnik i najlepsze porady

Poza tym wyeliminowano usterkę, której efektem było zbyt częste proszenie o czas wolny przez kupionych niedawno młodych graczy. Do tego ulepszenia pytań zadawanych na konferencjach prasowych.

To jednak nie wszystko, ponieważ udoskonalono sztuczną inteligencję na poziomie Legendarnym i pozbyto się błędu, sprawiającego, że piłkarze nieprawidłowo tracili zapas energii. Nie zabrakło też poprawek bramkarzy, animacji oraz sztuczek.

Źródło: EA Sports

Następnie: Gracz wydał ponad 150 tysięcy dolarów w mobilnym Transformers: Earth Wars

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami