Borderlands 3 - Footsteps of Giants: droga do Krypty, General Traunt (boss), kryształy

Misja główna, w której docieramy do kolejnego ważnego artefaktu.

Misja główna w Borderlands 3, która rozpocznie się po zakończeniu zadania o nazwie The First Vault Hunter, w której spotykaliśmy Typhona DeLeona.

240

Zacznij od skierowania się do regionu Desolation's Edge, gdzie zostanie zaznaczona wroga baza. Zacznij się przez nią przebijać, aż dotrzesz do placu, który będziesz musiał oczyścić z przeciwników. W drugiej części walki uważaj na szybkie mechy (1), które pojawią się na polu bitwy.

241

Po starciu wskocz na podwyższenie (2), z którego ostrzelaj generator (3). W ten sposób dezaktywujesz barierę, przez którą przejdź do dalszej części bazy. Kieruj się w stronę mostu, który zostanie niestety wysadzony w powietrze.

242

Zawróć i zacznij kierować się w stronę znacznika, pokazującego alternatywną drogę. Po dojściu do pnącza roślin (4) zniszcz je atakiem wręcz.

Walka z bossem - Generałem Tyrantem

Idąc dalej dotrzesz na plac, który oczyść z rywali. Po chwili zostanie odblokowane przejście w ścianie, gdzie znajdował się czerwony punkt.

243

Ruszaj przed siebie, a już po chwili dotrzesz na arenę, gdzie stoczysz walkę z Generałem Trauntem, bratem Kapitana Traunta z misji The Impending Storm. Nowy przeciwnik dysponuje podobnymi atakami, jednak korzysta z prądu (5) i kwasu.

244

W trakcie walki unikaj wystrzeliwanych przez niego kul i kolców wychodzących spod ziemi. Rywala dobrze jest ostrzeliwać w podwyższeń po bokach areny, jednak uważaj przy tym na toczące się kule (6), które mogą zranić bohatera. Zawsze przed nimi odskakuj.

245

Pamiętaj też, żeby nie wchodzić w tworzone przez niego pola kwasowe (7). Po walce pozbieraj cenne przedmioty i skieruj się do kolejnej lokacji - Tazendeer Ruins.

Świątynia, Typhon i Krypta

Po dotarciu do nowego miejsca kieruj się cały czas w kierunku wskazywanym przez znacznik. Jest to długa droga, biegnąca głównie wzdłuż dżungli .

246

Po zbliżeniu się do świątyni udaj się na schody i skorzystaj z przejścia (8) z prawej strony. Następnie kontynuuj podróż, aż do wejścia do Krypty.

247

Oczyść to miejsc z przeciwników, po czym podnieś kryształ (9), a następnie umieść go w posągu (10). Po uczynieniu tego na arenie pojawi się Lieutenant Preston - wytrzymały przeciwnik, korzystający głównie z broni kwasowej.

248

Pokonaj go, wejdź na zaznaczone podwyższenie i użyj klawiatury (11). Po przesunięciu kolejnego kryształu podejdź do kamienia (12) na środku i aktywuj go, dzięki czemu uruchomisz windę, która zawiezie bohatera na górę.

249

Na miejscu zacznij przebijać się przez kolejne lokacje wypełnione przeciwnikami, aż dotrzesz do następnego kamienia (13). Wejdź z nim w interakcję, po czym porozmawiaj z Typhonem (14), który się pojawi.

250

Kiedy to nastąpi wyrusz za nim. Po dotarciu do celu podróży przeszukaj ziemię, a potem podnieś klucz (15) do krypty. Następnie skieruj się do wskazanego miejsca, umieść go w nim, po czym przenieś się do Krypty, gdzie zdobądź Eridian Fabricator. Dzięki niemu będziesz mógł zużywać Eridium do „wystrzeliwania" nowych broni. W tym momencie zadanie się zakończy.

Następnie: Borderlands 3 - In the Shadow of Starlight: The Pyre of Stars, piedestały

Spis treści: Borderlands 3 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Borderlands 3 - The First Vault Hunter: Nekrotafeyo, Grouse, Typhon DeLeon

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami