Borderlands 3 - Holy Spirits: Brother Mendel, piwnica, Ratch Gunk

Misja poboczna, w której pozbywamy się robaków i uruchamiamy dzwon.

Zadanie dodatkowe w Borderlands 3, które możesz rozpocząć po dotarciu na planetę o nazwie Athenas. Dochodzi do tego w trakcie wykonywania misji fabularnej o nazwie The Impending Storm.

m017

Aby aktywować misję udaj się do Brother Mendela (strzałka na mapie), przebywającego w centrum regionu.

z094

Po rozmowie z nim poczekaj, aż otworzy bohaterowi przejście do piwnicy. Skorzystaj z niego i zejdź po schodach do destylarni. Strzel w kranik (1), dzięki czemu odblokujesz przejście z lewej (przy okazji będzie to wyeliminowanie pierwszego z trzech Ratch Gunk).

z095

Kiedy do tego dojdzie przejdź dalej i rozpocznij walkę z ratchami. Wśród nich będzie Ratch Broodmother (2), który jest mocniejszym wrogiem od zwykłych robali. Celem będzie pozbycie się trzech takich wrogów, których spotkasz w dalszej części piwnicy.

z096

Po przejściu do dalszej części lokacji rozpraw się z drugim Ratch Gunk (3), co odblokuje kolejne przejście.

z097

Przy okazji warto zaznaczyć, że możesz tu zrealizować cel dodatkowy. Polega na zebraniu pięciu wątrób (intoxicated ratch livers), znajdujących się w ciałach padniętych ratchów (4). Ich ciała znajdują się na obszarze zaznaczonym na minimapie w prawym górnym narożniku.

z098

W kolejnej natkniesz się na Ratch Nest (5) - większego robala, którego będziesz musiał wyeliminować. Kiedy to uczynisz podnieś z ziemi taran do dzwona (Bell Striker).

z099

Przejdź do następnego pomieszczenia i osadź go przy dzwonie (6), po czym skorzystaj z niego (wcześniej trzeba będzie strzelić w trzeci Ratch Gunk). W ten sposób otworzysz przejście z prawej. Spotkasz tu zleceniodawcę, który przyzna bohaterowi nagrodę. Jeśli zdobyłeś pięć wątrób, to wsadź je do beczki z prawej, dzięki czemu zyskasz dodatkowy bonus za wypełnienie opcjonalnego celu.

Następnie: Borderlands 3 - Invasion of Privacy: Ava, rzeczy, pamiętnik (diary), Beans

Spis treści: Borderlands 3 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Borderlands 3 - Just a Prick: Tannis, hypos, strzykawki

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami